Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś z użytkowników bawił się na KJS-ach? Jeśli tak, to proszę o informacje na ten temat. Gdzie można znaleźć coś na temat terminów i miejsc rozgrywania imprez itp.?

Dzięki i pozdrawiam.

Właśnie pojadę w Skierniewicach i serdecznie go polecam.

Fajne próby, przyjemna atmosfera a całość organizuje i prowadzi przesympatyczny Maciek Wisławski.

Miło by mi bylo gdyby jakieś Subarynki pojechaly

Porozmawiaj z Marcinem, poprzednim właścicielem najszybszego Subaru, z tego co wiem on się bawił w KJS, i jak może to się nadal bawi. Z tego co wiem to w KJS pojawia się też teem z VTG w postaci gs i kogo teraz nie wiem. Z tego co pamiętam wygrali w tym roku chyba wszyskie KJS w których wystartowali...

Ja jak felgi stalowe załatwie to pomysle :)

Mam 3 sztuki 16" od Toyoty Camry... pasują, tylko brak jednej... ale szukam :)

Widzę, że w Miedzianej załapałeś bakcyla :)

Ja jak felgi stalowe załatwie to pomysle :)

Mam 3 sztuki 16" od Toyoty Camry... pasują, tylko brak jednej... ale szukam :)

Ja mam niepotrzebne 3 sztuki 16" od VW z jakimiś oponami nawet, chętnie bym je komuś sprezentował, tylko pewnie nie będą pasować :cry:

EDIT: pardon, to są chyba jednak 15"...

A propo's KJS ów to wczoraj czyli w niedzielę, śpię sobie w najlepsze po sobotnim balu, nagle dzwoni telefon że za 15 min mam być w biurze rajdu bo pilota brakuje...hehe i niedzielna zamułka z głowy, do chaty wróciłem zmęczony jak pies. Wynik taki sobie bo 4 miejsce w klasie n4 i 4 w generalce ale dopisali nam jakieś dziwne kary że niby driver opony potrącił , a wcale na to nie wyglądało...cholera a obiecałem żonie pucharek przynieć, a przyniosłem szklankę po piwie :twisted:

A propo's KJS ów to wczoraj czyli w niedzielę, śpię sobie w najlepsze po sobotnim balu, nagle dzwoni telefon że za 15 min mam być w biurze rajdu bo pilota brakuje...hehe i niedzielna zamułka z głowy, do chaty wróciłem zmęczony jak pies. Wynik taki sobie bo 4 miejsce w klasie n4 i 4 w generalce ale dopisali nam jakieś dziwne kary że niby driver opony potrącił , a wcale na to nie wyglądało...cholera a obiecałem żonie pucharek przynieć, a przyniosłem szklankę po piwie :twisted:

........ a czym startowaliscie :?: :?:

Witam

Startowaliśmy Toyotą Corollą 1,6 16fał, z przebiegiem 300 000 km, "pełen cywi"l :lol:

Ale było naprawdę x-tra, właściciel okazał się przesympatyczną osobą.

Pozdrawiam

...

Witam

Startowaliśmy Toyotą Corollą 1,6 16fał, z przebiegiem 300 000 km, "pełen cywi"l :lol:

Pozdrawiam

.... no to fajnie, a byl na tyle sympatyczny ze zapewnil Ci butelke mineralnej :?: 8) :twisted:.............

mk.si

o tak...Corolka to świetne KJS-owe zwierze :twisted:

moi znajomi startują Corolką w krakowskich KJS-ach (załoga Batycki -Kopek)

poniżej kilka fotek :arrow: (foto by : Michał Kopek)

...
Witam

Startowaliśmy Toyotą Corollą 1' date='6 16fał, z przebiegiem 300 000 km, "pełen cywi"l :lol:

Pozdrawiam[/quote']

.... no to fajnie, a byl na tyle sympatyczny ze zapewnil Ci butelke mineralnej :?: 8) :twisted:.............

mk.si

Nawet dwie.... :D

zawsze mozesz pojechac towarzysko - a pozniej zdac relacje na forum :))

Ja niestety probowalem zebrac grupe wyjazdowa, ale niestety moj kontakt ze Srebrnej Gory sie nie popisal i informacje (tylko date) dostalem niedawno - za pozno, zeby w ogole myslec o zebraniu chetnych. A szkoda - bo szutry sa tam faaaajne :)

pozdr.

Szymon

A czy ktos z Was, szanownych forumowiczow probowal czego powyzej kjs'ow??? Proponuje puchar PZM lub GSMP. Naprawde nie jest to az tak straszne wyzwanie a przyjemnosc i wrazenia duzo silniejsze: np. spadanie od przełęczy w dół do Rosciszowa na odcieciu (5 bieg). Wtedy dobiero pojawiaja sie refleksje, co za palant wymyslil rajdy:))

A czy ktos z Was, szanownych forumowiczow probowal czego powyzej kjs'ow??? Proponuje puchar PZM lub GSMP. Naprawde nie jest to az tak straszne wyzwanie a przyjemnosc i wrazenia duzo silniejsze: np. spadanie od przełęczy w dół do Rosciszowa na odcieciu (5 bieg). Wtedy dobiero pojawiaja sie refleksje, co za palant wymyslil rajdy:))

NO YAHA! Zastanawiałem się nad GSMP, koszt jest niższy niż w rajdach, a zabawa pierwsza klasa.

NO YAHA! Zastanawiałem się nad GSMP, koszt jest niższy niż w rajdach, a zabawa pierwsza klasa.

Kumpel zaczał startować za swoje jak nie mógł znalźć sponsora na rajdy, ale ciągle tylko kombinuje jakby znaleźć kasę na rajdy :-/

Niestety malo kto ma tyle swoich :-(

Oj, mało kto.

Wywalić 400-500 tys. na sezon rajdowy w Miśku, to kupa kasy.

Szkoda, bo koleje młode talenty się marnują.

Nie od miśka trzeba zaczynac, ale rzeczywiście to nigdy nie jest tanie. :-( A szkoda bo siedzi wielu mistrzów polski jeżeli nie europy i świata w domu.

Siedzą i w Colina na......ją!