Skocz do zawartości

zegary w słupku, w STI MY02- kto dobra rada? :)


kubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem ze znalezieniem kogos kto sprytnie wbuduje zegary w slupek. Ewentualnie jesli ktos ma taki lewy slupek do STI02 "na handel" chetnie sie potarguje :) No chyba, ze jakis logiczny manual jak zrobic to samemu :) Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zapytaj w ASO Subaru. Jak tam nie znajdziesz, każdy warsztat car-audio Ci to zrobi. Gotowe są do sprzedaży w sklepach internetowych - jest tego od cholery, np. tu:

 

http://japanparts.com/db/partslist.php? ... r=&volkey=

 

W ASO nie ma :( zrobi a zrobi porzadnie to jest roznica, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie pod wymiar w galerii tonów, ale to w wawie jest a ty widze ze z Wieliczki, choc mysle ze wysyłka tez by wchodziła w gre. Podobno nastukali tych choinek juz masę. Jak odbiore swoje to dam znac jak wyszło

 

No to super. Jak bedziesz mial to w rekach lub w aucie ;) daj znac to wtedy bede sie zastanawial jak to od nich odebrac. Danke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłkowo, miałem na mysli ze wysylasz im słupek, a najlepiej dwa (pomalują ci oba zeby były identyczne) z zegarami w kartonie, a po jakims czasie wraca jedność :cool: , nie wiem czy tak praktykują ale teoretycznie nie powinno byc różnicy i dla nich i dla klienta

 

tez tak mysle ze ogarniają, dlatego tam robię, generalnie maja dobrą opinię. Zdziwili sie tylko dlaczego taki pasztet do "takiego fajnego auta wkładam" :wink:

Jak zostawiałem słupki u nich był nawet i jakis subaraczek na audio modach oraz nikomu nie znana szeeeeeroka supra niejakiego tt na montażu tony sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem ze znalezieniem kogos kto sprytnie wbuduje zegary w slupek. Ewentualnie jesli ktos ma taki lewy slupek do STI02 "na handel" chetnie sie potarguje :) No chyba, ze jakis logiczny manual jak zrobic to samemu :) Z gory dziekuje :)

 

Tak mi sie przypomniało , ze jak kiedys miałem dosc poważnego dzwona z drzewem i cieżarowką to jedyny uszczerbek na zdrowiu to był dosć bolesny siniak na lewej skroni od mikrofonu umieszczonego w górnej cześci lewego słupka w GT-ku. Miałem jeszcze lekko nadpalone dolne części rekawów marynarki od poduszki :mrgreen: Teoretycznie pasy i poduszka powinny uniemozliwić taka sytuacje ...a jednak ...Warto wiedziec.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem ze znalezieniem kogos kto sprytnie wbuduje zegary w slupek. Ewentualnie jesli ktos ma taki lewy slupek do STI02 "na handel" chetnie sie potarguje :) No chyba, ze jakis logiczny manual jak zrobic to samemu :) Z gory dziekuje :)

 

Tak mi sie przypomniało , ze jak kiedys miałem dosc poważnego dzwona z drzewem i cieżarowką to jedyny uszczerbek na zdrowiu to był dosć bolesny siniak na lewej skroni od mikrofonu umieszczonego w górnej cześci lewego słupka w GT-ku. Miałem jeszcze lekko nadpalone dolne części rekawów marynarki od poduszki :mrgreen: Teoretycznie pasy i poduszka powinny uniemozliwić taka sytuacje ...a jednak ...Warto wiedziec.

AK

 

 

Co racja to racja Pani Andrzeju :) Dzieki za dobra rade, jednak zamontuje je na srodku jak Pan Bog przykazal :)

 

Pozdrawiam

 

ps Dziekuje wszystkim, ktorzy pomagali :)

 

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 8:23 pm ]

No i zamontowalem... na srodku, Defi i jestem baaaardzo zadowolony :) Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...