Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat faktycznie nieco zboczył z zabawnych torów (a szkoda bo było fajnie ;) ) Proponuję zostawić wątek PL vs US i skoncentrować się "na butach z węża" ;) Darius ma pewnie również spory ubaw (wszak czytał w regulaminie, że wchodzi na własną odpowiedzialność ;) ) i mam nadzieję, że nie będzie żywił urazy do forumowiczów (wicie, rozumicie towarzyszu, tu takie dziwne człowieki piszą ;) ) więc wszystkim gorąco polecam rozluźnienie warkoczy i dalszą zabawę ;)

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może , ale pewne określenia są poniżej normy ......

Na przykład to?:

Wyjechalem dlatego, ze dawanie sobie rady w Polsce wiarze sie z ukladami, lapowkami , kolesiostwem i ciemnymi interesami.

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 5:22 pm ]

Auto mialo okolo 400 koni i osiagalem szykosc 160 mph w 1/4 mili.

 

:roll:

Jestes tego pewien?

 

Nawet jesli to nieprawda. to dalej myślę że jednak ma sporo racji.

 

Nie przeczę, nie odnoszę się do racji tylko do stwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mustanga........raczej jestem tego pewien.Zrobienie tutaj mustanga z 400 koniami jest bardzo latwe i bardzo tanie.Moj serdeczny przyjaciel, Georg Biskup( tylko polskobrzmiace nazwisko) ktory dwukrotnie wygral Indianapolis ma mustanga ktory ma ponad 600 koni.Ma tez jeden z dwoch wyprodukowanych Dodge, ktory ma okolo 500 koni.Policja stanowa zlapala go na autostradzie I 355 pod Naperville w Illinois jak mial 170mph.

ale prawnik go wybronil, a pierwszy raz zabrali mu prawojazdy za speed jak mial 17 lat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dał się podejść z tyłu ?

 

Nie, nie, poszedl z nimi na czolowke. :twisted: Inaczejby go przeciez nie zlapali. Nie widziales nigdy, ze stanach zatrzymuja sie tylko frajerzy a uciekaja nawet matki z pieciomiesiecznymi dzieciakami (w dodatku stuletnimi pick-up'ami) :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 7:14 pm ]

a pierwszy raz zabrali mu prawojazdy za speed jak mial 17 lat :grin:

 

A za speed to sie w USA nie traci prawa jazdy, tylko idzie sie do pierdla. Tak samo jak za koke, maryche i inne "przyejmnosci" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... nie dal sie podejsc od tylu....wzieli go normalnie,po Bozemu...od przodu :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 1:27 pm ]

Simon-nie idzie sie do pierdla, chyba ze jestes na bance, to wtedy jest to DUI, i masz przerypane.Ale za speed.....ja juz bylem kilka razy w sadzie, i najwieksza kara to 300 dolcow.Moj Drivers Record jest dlugi jak papier toaletowy ,i nawet jeden szeryf w Iowa, jak mnie wrzucil na komputer to myslalem ze se szczeke wykreci ze smiechu.Pucil mnie bez mandatu, a jego radar pokazal ze :mrgreen: jechalem 110mph :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 1:35 pm ]

hej...wiecie....kupilem ostatnio zarowki firmy PIAA a takze samo silikonowe wycieraczki do Gajowego.No zarowki zupelny odjazd.Maja 55 Wat, ale daja swiatlo jak zarowka 110 Wat.No zupelnie jak w dzien. A wycieraczki super...

przy temperaturze -20 wycieraja bez zadnych zamazan czy smug.Polecam wszystkim :grin:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 1:58 pm ]

I kolejny temat....czy mozna zrobic z Forestera typowo rajdowe auto.

Jezeli ktorys z forumowiczow widzial kiedys rajdowego forestera, to moze dac cyne.

Ja mysle ze odpowiedz na to pytanie jest prosta, tak samo jak odpowiedz na pytanie, dlaczego Leo D'caprio zagral w Titanicu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... nie dal sie podejsc od tylu....wzieli go normalnie,po Bozemu...od przodu :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 1:27 pm ]

Simon-nie idzie sie do pierdla, chyba ze jestes na bance, to wtedy jest to DUI, i masz przerypane.Ale za speed.....ja juz bylem kilka razy w sadzie, i najwieksza kara to 300 dolcow.Moj Drivers Record jest dlugi jak papier toaletowy ,i nawet jeden szeryf w Iowa, jak mnie wrzucil na komputer to myslalem ze se szczeke wykreci ze smiechu.Pucil mnie bez mandatu, a jego radar pokazal ze :mrgreen: jechalem 110mph :mrgreen:

 

 

za slabo sie starasz :mrgreen: kolezka ostatnio dostal pincet (moze nawet to czyta) i jechal bez prawka bo mu zabrali i jeszcze nie oddali - a za to przekroczenie chcieli go wsadzic od razu - z tego co pamietam (mam nadzieje ze nie pokrecilem) to na 90 kmh mial 200 kmh (w przeliczeniu z mph) jak go dorwali :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny temat....czy mozna zrobic z Forestera typowo rajdowe auto.

Jezeli ktorys z forumowiczow widzial kiedys rajdowego forestera, to moze dac cyne.

Ja mysle ze odpowiedz na to pytanie jest prosta, tak samo jak odpowiedz na pytanie, dlaczego Leo D'caprio zagral w Titanicu :mrgreen::mrgreen:

da sie :razz:

 

subaruforesterac7.jpg

 

mainxf4.jpg

 

w tegorocznym Dakarze mial startowac taki Lesnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy to dakarowy :shock: :shock: nie wiedziałem...

 

a co do policji:

kolega jechał ostatnio z roboty i wysuszyli go na zabudowanym,miał 70 :lol: gadał z polycjantem troche,a ze fajnie im sie gadało to ów polycjant powiedział:

- no dobrze to dostaje pan mandat za ten wyrzucony papierek...

-jaki papierek?

-no papierek....

- aha.

i dostal 20zł zamiast 200

:mrgreen:

 

w US też są tacy panowie władze? :twisted:

 

aha: no i czy w realu też zapinają takie boki jak na filmach? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie....dziekuje jak nie wiem.Zycie ma znowu sens :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kurde...czlowiek siedzi w tej ameryce, i pierwszy raz widzi jak wyglada rajdowy Forester :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , ......ale tak na powaznie....wlasnie rozmawialem z ludzmi z Vermont sportcar ( oni robia wszystkie WRX i sa autoryzowani przez Subaru-

taki amerykanski Prodrive.Powiedzieli, ze nie ma zadnego problemu ze zrobieniem Forestera.

Musze przyprowadzic im auto, wplacic .......... :???: 15.000 dolarow zaliczki i powiedziec co chce, i do jakiej klasy maja przystosowac samochod. Troche mnie to zdolowalo , alemysle ze warto.Zobaczymy jak przysla mi katalogi.Zobacze dokladnie co oferuja.

Dzieki jeszcze raz za zdjecia eddie....grabka i szufla :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 4:02 pm ]

marcin.... a wziales pod uwage opry tarcia, grawitacje i reszte fizyki?

:twisted::twisted::twisted:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 4:08 pm ]

spalili-jasne ze sa.Jak wszedzie.Raz`trafisz na pozadnego kapa, a raz na kanalie.W zeszlym roku ten sam policjant zlapal mnie trzy razy w ciagu jednego tygodnia.Bylo to w Elmhurst.Sad anulowal wszystkie trzy mandaty, bo powiedzieli, ze ten policjant chyba sie na mnie zawzial.Mialem tez sytuacje, ze zamienial mi przewinienie ze speed, na niezapiete pasy.

Generalnie stanowi truperzy sa lepsi niz normalni policjanci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...