Skocz do zawartości

olej 15w...na pierwszym przeglądze !?


wideleciłyżka

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy puki auta z serwisu nie odebrałem

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 7:27 pm ]

a jak mi to udowodnią ,że jest inaczej. Pierwszy raz w życiu się spotkałem z laniem minerala do nowych silników, a juz troszke kilometrów w życiu zrobiłem :mad: . Jestem zły jak cholera i afere zrobie rano w serwisie na całego. Ciekaw jestem co powie na to pan A. Koper jak się dowie co leją do naszych autek. Mogłem pojechać do Dawoja podobno lepiej traktują klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy puki auta z serwisu nie odebrałem

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 7:27 pm ]

a jak mi to udowodnią ,że jest inaczej. Pierwszy raz w życiu się spotkałem z laniem minerala do nowych silników, a juz troszke kilometrów w życiu zrobiłem :mad: . Jestem zły jak cholera i afere zrobie rano w serwisie na całego. Ciekaw jestem co powie na to pan A. Koper jak się dowie co leją do naszych autek. Mogłem pojechać do Dawoja podobno lepiej traktują klientów

Zrób aferę...a potem jedz do Dawoja....tylko badz konsekwentny :!: . Wlany masz 5 w 30 pelny syntetyk , bo innego nie ma , a co na fakturze to nie wiem spr. jutro. Ty jakis histeryk jesteś...."na calego" :mrgreen:

AK

ps.Jest takie cos jak 15 w 30... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem zabrać się i wyjaśnić całą sprawe. Pojechałem na krakowską do serwisu i sprawdziłem co faktycznie jest napisane na karteczce pod maską. Ku mojemu zdziwieniu okazało się że to co jest tam napisane nie ma nic wspólnego z treścią na fakturze. Zwracam honory Koperowi i proszę o usunięcie tematu. Na fakturze jest o tyle błąd że jest napisane

Mobil 15w30, a powinno być Mobil 1 5w30. Zamieszanie się zrobiło bo nie wiedziałem że taki olej nie istnieje, a ludzie wipisujący faktury powinni przewidywać ze klient moze być dość skrupulatny w swoich ocenach :mrgreen:

Myśle że wina lezy po obu stronach

Chyba bede musiał u pana Andrzeja zrobić jakiś ponad programowy ( w moim budrzecie) zakup. :mrgreen:

 

 

 

 

nie nie nie nowe auto - może jakaś czapeczka :) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz przeczytaj (jesli masz czas) post o olejach i (jednak) zrob afere, dlaczego nie wlali Ci 10W60!

 

Jeśli chodzi o castrol 10w60 to faktycznie w polsce jest jakości Lotosa , o ile to nie lotos. Ja do bmw używam Castrola 10w60 ale kupiony w TIP Berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz przeczytaj (jesli masz czas) post o olejach i (jednak) zrob afere, dlaczego nie wlali Ci 10W60!

 

Jeśli chodzi o castrol 10w60 to faktycznie w polsce jest jakości Lotosa , o ile to nie lotos. Ja do bmw używam Castrola 10w60 ale kupiony w TIP Berlin

Do bmw taki jest zalecany...jak pamiętam.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie musze wiedzieć jakie są dostępne oleje na rynku, ale jak widze 15w... to jednak cos jest nie tak. Ważne że temat się wyjaśnił.

 

Ja zrobiłem problem ,ale nie z niczego !

nie myli się ten co nic nie robi :D

Ja też mam odpowiedzialną robote i może dla tego jestem jaki jestem.

 

wiem ,że to nie ten temat lecz mam pytanie : ile będzie kosztowł forester diesel ?

 

poszukał bym ale nie chce mi się przeglądać ponad 600 postów żeby odkryć cenę .

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wideleciłyżka napisał/a:

JED napisał/a:

No, to teraz przeczytaj (jesli masz czas) post o olejach i (jednak) zrob afere, dlaczego nie wlali Ci 10W60!

 

Jeśli chodzi o castrol 10w60 to faktycznie w polsce jest jakości Lotosa , o ile to nie lotos. Ja do bmw używam Castrola 10w60 ale kupiony w TIP Berlin

 

Do bmw taki jest zalecany...jak pamiętam.

AK

Ale ktory? Lotos? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15w30 widniało na fakturze jak drut !!!!!!!!!!!!

 

Pisałem Ci na kresce, że to 5W30 a ta jedynka to od Mobila1. Nie spotkałem się do tej pory z olejem samochodowym do ZI 15W30 a z olejów pisałem pracę dyplomową (choć było to dawno i może sie coś pozmieniało). pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...