Skocz do zawartości

czy w tą wiosenną zime...


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Warszawie wesoło pada,juz powoli robi się biało :twisted: Pozdrawiam tych którzy są już na letnich :mrgreen:

 

u nas po nocy juz jest bialo... i ciagle pada :razz:

 

 

p.s. btw, tazke pozdrawiam tych, ktorzy juz sa na letnich... uwazajcie na siebie i innych :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie wesoło pada,juz powoli robi się biało :twisted: Pozdrawiam tych którzy są już na letnich :mrgreen:

dzieki za pozdrowienia. to zadziwiajace, bo ja w tym samym miescie przez cala noc, ani teraz sladu sniegu nie zauwazylem. a zeby zimowka byla potrzebna ponownie, to w tym miescie snieg musialby bezustannie padac przez 48h przy temepraturach stale ponizej -5'C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyznam, że dla mnie pewnym nowum jest wyższość opon letnich nad zimowymi, nawet na suchym asfalcie. Ja jeżdżę często, gęsto w góry, dość długie odcinki - zwykle nie udaje mi się ich pokonać w ciągu dnia. Zimą niestety warunki na drodze zmieniają się po zapadnięciu zmroku - opadająca wraz ze spadkiem temperatury szadź.

Według mnie bezpieczniej w zimie na zimówkach :)

Poza tym to wcale nie jest droższe (nakręcanie koniunktury przez prod. opon etc.). Zakładając, że nowym autem pojeździmy 3-4 lata tak czy siak zużyjemy 2 komplety opon - ja zużywam i letnie i zimowe.

Pozostają jeszcze inne względy - brak komfortu, wycie, hałas - ale te nieco lepsze zimówki już to nieco eliminują.

Pozdrawiam, ac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Wto Mar 04, 2008 8:00 pm ]

Kiedys miałem takie zimówki, że wyły jakbym zaraz miał wzlecieć w powietrze....ale plus był taki, że po zmianie na letnie przez parę dni wydawało mi się że mam najcichsze auto na świecie :) Obecnie juz tego problemu nie ma (przynajmniej z tymi lepszymi).

 

[ Dodano: Wto Mar 04, 2008 8:02 pm ]

A w Poznaniu bez śniegu (choć zimno - przed chwilą pokazywało 5 (na plusie).

 

[ Dodano: Wto Mar 04, 2008 8:10 pm ]

No i właśnie w TVP mówili, że w nocy ma być - 3 i śnieg (o dziwo nawet w Poznaniu, gdzie ostatnimi laty zima przypomina raczej porę deszczową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...