Jump to content

Wycieraczka tylnej szyby w Sti

JED

Recommended Posts

Fajna rzecz , przydatna , niedawno poruszałem temat, ta akurat ze zdjęcia wygląda tragicznie. Ogólnie montowali bardzo zgrabne wycieraczki w budzie GC8 w : type R, P1, 22B co zapewne wiecie :razz:

GRAF, jeżdżąc od czasu do czasu sedanem, uważam, że brak tylnej wycieraczki to poważna niedoróbka w porównaniu do kombi czy hatcha. Owszem syfi się mniej, ale jak się już zasyfi to trzeba samemu czyścić :/

ja musze miec czysta przednia szybe i lusterka zewnetrzne, ze srodkowym nigdy problemow nie mialem przez brudna tylna szybe, no moze w jakims hatchu, gdzie jest prawie pionowa i leci na nia caly syf z tylnich kol

ja nigdy nie czyscilem, nie przeszkadzala mi wogóle brudna szyba w SI GT

W Nubirze sedan jedyne sytuacje, gdy tylna szyba byla nieprzejrzysta, to deszcz/snieg w korku oraz lod/snieg z rana (ale to tylko chwile =).

polo, co w niej tragicznego? Przecież identyczna jest w S203.

Uważam że jest strasznie "nie zgrabna" i potwornie odstaje od szyby ...

Porównaj np. do tej z Type R.

GRAF, jeżdżąc od czasu do czasu sedanem, uważam, że brak tylnej wycieraczki to poważna niedoróbka w porównaniu do kombi czy hatcha. Owszem syfi się mniej, ale jak się już zasyfi to trzeba samemu czyścić :/

Zgadzam się.

Tylna wycieraczka montowana była we wszystkich Imprezach JDM spec, na Europe i Hameryke szły bez.

Ok, dzieki. Nie wyglada to moze specjalnie, ale pewnie cos daje.

imo duzo daje... w koncu Japonczycy nie z byle powodu maja ja u siebie, no nie? :razz:

w koncu Japonczycy nie z byle powodu maja ja u siebie, no nie?

Tak? Taki jestes madry?! Dobra! To dlaczego nie maja spryskiwaczy do ksenonow?! No, dlaczego?! Bo sie nie znaja! O! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

nie wiem, dlaczego nie maja spryskiwaczy do ksenonow, jednak zastanawia mnie, dlaczego faktycznie JDM'y nigdy nie mialy spryskiwaczy "zwyklych" lamp... inaczej niz EDM'y

pewnie dlatego, ze maja tam czyste drogi, nigdy nie pada tam deszcz ani snieg, i dlatego reflektory, szyby i lusterka boczne sa tam czyste nie tylko w Foresterach (pozdrowienia dla DT :lol: ), ale nawet i w Imprezach :mrgreen:

Z drobną tylko uwagą, że nie ma czegoś takiego w Subaru jak EDM :)

ile mozna o tym samym? :smile:

to jest skrot myslowy, ktory, (nie)stety juz sie przyzyl w swiadomosci wiekszosci autofanow: EDM - auta, przeznaczone na rynek europejski

USDM - auta, przeznaczone na rynek US

SWISSDM - auta, przeznaczone na rynek Swisslandii

etc.

:mrgreen: