Skocz do zawartości

SuperOES Tor Poznań - 16.02.2008r.


dembol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięx dembol impreza naprawdę fajowska a warunki pogodowe dodały jej tylko atrakcyjności. :grin:

Świetnie przedstawione są te wyniki na stronce :!:

 

Gratulacje dla zwycięzców i pozdrowionka dla całej ekipy a szczególnie części nocno wypadowej. :mrgreen:

 

Dziękuje Agniess za fotki no i naklejki a radkkowi za pilotowanie :grin:

 

SzamaN nie wybaczalne jest, że nie ma mojego nawrotu w Twoim filmiku :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisze to samo to naszym rajdowym forum:

Chciałbym jeszcze napisać, że to prawdopodobnie ostatni SuperOES który organizowałem. Od pierwszej imprezy w 2007 roku udało się wprowadzić sporo zmian, nowości, wiele problemów zostało rozwiązanych (co nie znaczy, że można spocząć na laurach :) ). Do zrobienia jest nadal masa rzeczy, może nie od strony sportowej, ale napewno organizacyjno-marketingowej.

 

Raz jeszcze dziękuje wszystkim za przybycie - mam nadzieje że impreza sie podobała i każda załoga wróciła zadowolona do domu :)

 

PS. Przypominam że wg. regulaminu SO klasa 6 nie jest włączana do generalki i punktuje tylko w swojej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze napisać, że to prawdopodobnie ostatni SuperOES który organizowałem

Że co? :shock: :sad: Dembol Ty mnie nawet nie denerwuj :???:

 

A no właśnie.. :shock: najgorsza wiadomosc jaką uslyszalam na I SuperOSie w tym roku.. i nadal myślę i mam nadzieje, ze to nie jest prawda..

Każdy kolejny SuperOS był coraz lepszy, ostatni był ekstra.. się wszystkim podobało. Perfekcyjnie zorganizowany. Widac po samej frekwencji jak ludziom to sie podoba. Wiadomo, ze nie jest proste zorganizowac taka impreze, potrzeba wiele czasu, cierpliwosci i wysilku. Ale po jej zorganizowaniu widac ile wlozylo sie w to pracy, widac tez zadowolenie i zaskoczenie uczestnikow. Radosc na twarzach... walke miedzy innymi i zabawe... na torze.

Kiedy dzieje sie coraz lepiej, kiedy są one organizowane na coraz wyzszym poziomie.. wszystko zostaje przerwane.. i kolejna bedzie zrobiona w pazdzierniku? pod sam koniec sezonu.. kiedy dopiero się zaczal.. :???:

Było zaplanowanych 6 imprez SuperOS.

Mial byc 1 marca.. II Superos, nie bedzie bo 8 marca jest III Runda PPAiK - co ma piernik do wiatraka, nie rozumiem.

 

:???: :???: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...