Skocz do zawartości

SuperOES Tor Poznań - 16.02.2008r.


dembol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SzamaN tak to mój :mrgreen:

Muszę wkońcu przykleić tego świniacza z nickiem, ale ciągle nie mam czasu wyczyścić miejsca po starej naklejce na klapie

 

świniacz z nickiem do życia nie jest niezbędny, wystarczy żeby był na lusterku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczysc, bo na brudny mojej Ci nie dam :mrgreen:

Twoja wyląduje na tylnej szybie, żeby była dobrze widoczna :mrgreen: A świniacz koło rejestracji. A o czystość się nie martw, ja naklejając naklejki czyszczę Śliwowicą żeby ziarenko brudu nie zostało.

 

świniacz z nickiem do życia nie jest niezbędny, wystarczy żeby był na lusterku :grin:

Na lusterku jest, choć myślę nad zmianą lusterek na inne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo fotek Subarynek ale nie wiem gdzie to wrzucić :roll:

 

Poradzcie coś

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 12:06 am ]

zrobiłem taki jakby pokaz slajdów i chciałem to na youtube wrzucić, jak myślicie ?? dać to na youtube ??

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 12:48 am ]

http://pl.youtube.com/watch?v=xQknlaT61R0 :cool: :cool:

 

to jest pierwsza moja tego typu produkcja, napiszcie czy się Wam podoba, czy muzyczka fajna itp...

 

:cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomruki silnika były ale przerywane, bowiem zapomniałem że gdy robie zbliżenie podczasz nagrywania, zanika głos, jak puszcze przycisk przybliżania lub oddalania znów wraca... więc wolałem dodać jakąś muzyczkę :grin:

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 1:25 am ]

i bez przesady, napewno nie usnąć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzamaN, hmm.. dobry filmik , tylko szkoda że bez dźwięku. Nagrałeś mój najgorszy nawrót przez beczke :sad: Bardziej na okrągło już nie szło :wink:

 

Ogólnie rajdzik super , ciekawe warunki atmosferyczne, duża konkurencja, no i oczywiście wielkie podziękowania dla organizatorów. Dobry powysł z pomiarem czasu, na satrcie czułem się jak na odcinku specjalnym na MP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałeś mój najgorszy nawrót przez beczke

 

mialem na dzieje ze SzamaN zlapal Cie w meganawrocie, trzeba sledzic kolejne filmiki :roll:

 

 

Agniess, fajne foty :wink:

 

pozdroka dla wszystkich spotkanych forumowiczow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzamaN, hmm.. dobry filmik , tylko szkoda że bez dźwięku. Nagrałeś mój najgorszy nawrót przez beczke :sad: Bardziej na okrągło już nie szło :wink:

 

O zgrozo, szło, szło ... zobacz moje zwiedzanie boiska :(

 

No kurcze to był najtrudniejszy SuperOES jak do tej pory. Jeszcze do siebie dochodzę :P

Pierwsze przejazdy bardzo asekuracyjnie po tym jak widziałem 4 Małe Fiat z rzędu walonce w baloty. Drugi przekombinowany bez rytmu bez sensu. Trzecia pętla byłą by godna gdyby nie najgorsza moja na końcu nawrotka na beczce BaRego w życiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...