Skocz do zawartości

tylne błotniki STi MY04 vs. MY05


Jacool

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem żeby za jakiś czas upodobnić z tyłu swój MY04 do MY05 tzn zamontować zderzak oraz dokładki tylnych błotników. I tu nasuwa mi się pytanie czy odświerzony model różni się również błotnikami. MY05 ma bodaj zwiększony rozstaw tylnych kół w stosunku do MY04 co mogłoby sugerować również konieczność wypchnięcia rantów tylnych błotników. Czy ktoś może adaptował te nakładki do starszego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde ten pomysl z nakladkami nie jest tylko natury estetycznej - rozpedzone auto zahaczylo mnie nieprzyjemnie w to miejsce, kiedy stalem na swiatlach, a skonczylo sie na wymianie peknietego plastiku, zamiast chocby wycinania calego blotnika, czego spodziewalem sie po wyjsciu z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze widzialem na NASIOC takie nakladki (nie oryginalne ale tuningowe), ktore podchodzily do prostych blotnikow MY04 a wygladaly identycznie, pytanie tylko czy da sie takie "zamienniki" dostac w Polsce i czy troche pasztetem nie trąca co sądzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze widzialem na NASIOC takie nakladki (nie oryginalne ale tuningowe), ktore podchodzily do prostych blotnikow MY04 a wygladaly identycznie, pytanie tylko czy da sie takie "zamienniki" dostac w Polsce i czy troche pasztetem nie trąca co sądzicie :?:

 

Moim zdaniem to jest strata kasy, chyba że ma sie szkode. Jeśli twój potworek jest cały to bym to olał. Nie dość że nakładki musisz nabyć to jeszcze do tego zderzak tylni dojdzie. Lepiej przeznaczyć tą kwote na zabawy na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...