Skocz do zawartości

ZIMOWY WYŚCIG SAMOCHODOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY DĘBICA


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na HOGA.PL

 

Zimowy Wyścig Sam. o Puchar Wójta Gminy Dębica

 

 

 

W imieniu Wójta Gminy Dębica Pana Stanisława Rokosza i swoim własnym zapraszamy na kolejne zawody samochodowe, które rozegrane zostaną na terenie gminy Dębica. Trasa wyścigu zlokalizowana będzie na krętym odcinku drogi ul. Wielopolska – Stasiówka (zawody na wzór wyścigu górskiego).

 

W dniu 17 lutego 2008 roku (niedzielę) o godz. 9.00 spotykamy się przy Szkole Podstawowej w Stasiówce gdzie wykonane zostaną: odbiór administracyjny i badania kontrolne.

 

Około godziny 10.00 zamykamy trasę wyścigu by przeprowadzić jeden przejazd zapoznawczy i dwa przejazdy wyścigowe z pomiarem czasu. Suma dwóch przejazdów decyduje o zajętym miejscu w poszczególnych klasach. Ogłoszenie wyników wyścigu około godz. 16.00. Organizator nie dopuszcza ogumienia kolcowanego.

 

Na stronie www.akstomil.pl prezentujemy Regulamin „Zimowego wyścigu samochodowego o Puchar Wójta Gminy Dębica” , mapę trasy wyścigu ze szkicem dojazdu oraz kartę zgłoszenia.

 

Zapraszamy zawodników i kibiców.

 

Chyba fajnie może być !!!!!

 

[ Dodano: Sro Lut 06, 2008 8:32 pm ]

 

To jest chyba ten odcinek "Stasiowka" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że w PL da się coś takiego zorganizować.

 

[ Dodano: Czw Lut 07, 2008 1:57 am ]

Znalazłem na HOGA.PL

 

W kalendarzu imprez amatorskich na forum pewnej firmy info o tym wisi już ponad tydzień ;-)

 

No widzę, wurcuś teraz na paluszkach po kropce chodzi :mrgreen: Ale daj odnośnik i wyjaśnienie, co to za firma, dla takich mniej domyślnych :wink: Ewentualny pasek biorę na siebie, nie wyczerpałem jeszcze limitu :mrgreen: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...