Skocz do zawartości

servo i pompa


surfpro

Rekomendowane odpowiedzi

Padło mi hamowanie w sti 2002. Prawdopodobnie pompa lub servo. Czy te elementy są takie same w sti i wrx 2002 ? Pytam, bo mam komplet z wrxa.[/quote

 

Co znaczy że Ci padło , jakie sa objawy ?

Pompa z WRX jest inna, servo nie wiem ale chyba też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło mi hamowanie w sti 2002. Prawdopodobnie pompa lub servo. Czy te elementy są takie same w sti i wrx 2002 ? Pytam, bo mam komplet z wrxa.[/quote

 

Co znaczy że Ci padło , jakie sa objawy ?

Pompa z WRX jest inna, servo nie wiem ale chyba też

 

Pedał wchodzi lekko do połowy, prawie nie chamuje, potem ok. Wystarczy minuta bez hamowanie i znowu mięki pedał. To wygląda tak jak by trzeba było "dopompować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło mi hamowanie w sti 2002. Prawdopodobnie pompa lub servo. Czy te elementy są takie same w sti i wrx 2002 ? Pytam, bo mam komplet z wrxa.[/quote

 

Co znaczy że Ci padło , jakie sa objawy ?

Pompa z WRX jest inna, servo nie wiem ale chyba też

 

Pedał wchodzi lekko do połowy, prawie nie chamuje, potem ok. Wystarczy minuta bez hamowanie i znowu mięki pedał. To wygląda tak jak by trzeba było "dopompować".

 

hm cięzko coś wywnioskowac ale odpowiedz mi na pytania:

1. Ile masz to auto ?

2. sprawdź przewód do serva , czy ma nieszczelnosci

3. czy ostatno coś robiłeś z hamulcami ?

4. zaślep przewód od serva ( będzie bardzo twardy hamulec ) i zobacz czy są różnice

5. na postoju przy włączonym silniku parę razy popompuj hamulec i trzymaj , spróbuj się w słyszeć czy nie ma gdzieś słyszlanego sssss :grin: z okolic pedału hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zalożeniu serwo i pompy ham z wrxa do sti pogorszy się dzialanie hamulców?

 

pogorszy , jest inne ciśnienie w układzie, a ABS to wykryje i będzie działał nie prawidłowo, tak w dużym uproszczeniu :cool:

Na Twoim miejscu pojechał bym do kogoś kumatego w temacie Subaru, i prawidłowo to zdiagnozowal, jak od razu robić jakies druty, z przeszczepem od WRX, bo moze sie okazac że to pierdoła jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zalożeniu serwo i pompy ham z wrxa do sti pogorszy się dzialanie hamulców?

 

pogorszy , jest inne ciśnienie w układzie, a ABS to wykryje i będzie działał nie prawidłowo, tak w dużym uproszczeniu :cool:

Na Twoim miejscu pojechał bym do kogoś kumatego w temacie Subaru, i prawidłowo to zdiagnozowal, jak od razu robić jakies druty, z przeszczepem od WRX, bo moze sie okazac że to pierdoła jakaś.

 

Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...