Skocz do zawartości

09.02.2008 Superoes zimowy Kielce


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę 09.02 odbędzie sie inauguracja sezonu Superoes (niezaliczanego do całej eliminacji) wybiera się ktoś ?

Ja oczywiście bede :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam serdecznie. Koszty są trochę mniejsze niż napisał carfit pod warunkiem zgłoszenia online do czwartku. Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie AK Kieleckiego. Mapka powinna się pojawić dzisiaj, pod warunkiem, że "mały Pancin" pozwoli tacie posiedzieć przy kompie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisowe góra 100zł, musisz miec kask, i jaja miedzy nogami
:mrgreen:

 

carfit, głupie pytanie może, ale czym przyjeżdzasz ?[/quote

 

Jak zdąże poskręcac moja padline to pewne STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W kalendarzu AK Kieleckiego Zimowy Superoes nie jest zaliczany do całorocznej klasyfikacji, a w aktualnościach napisano:

"I eliminacja Kryterium Toru "KIELCE" Superoes Zimowy".

No to jak jest w końcu?

 

tak jak napisano, nie jest zaliczny :smile: , a pierwsza eliminacja to taki trening :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kaski musza być koniecznie "wyścigowe" ?

 

Na jednej z eliminacji widziałem gościa co startował w kasku rowerowym :shock: i też go puścili :lol:

 

Ja raczej odpadam tak więc miłej zabawy! No chyba że w sobotę rano obudzę się przed kurami i polecę Foresiem w klasie 4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza SUPER, organizacja i pomiar czasu "na zywo " w telewizorze super sprawa , naprawde PANCIN gratulacje !!!

Nie ukrywam że bardzo ciesze sie ze zwycięstwa, szczególnie że wygrać z pierwsza piątką łatwo nie jest :cool: i w tym miejscu baaardzo dziękuję Kajtkowi z SJS za nieocenione uwagi, i przekazanie wiedzy do której ciężko by mi było samemu dojść :lol:

 

P.S. Pancin zastanówcie sie czy nie zmienić sposobu nalicznia czasów. Rozmawaiłem z kilkoma goścmi, i uważam że do ogólnej klasyfikacji powinna byc brana suma z wszystkich przejazdów, a nie że najgorszy odrzucamy. W KJS, RSMP, i innych nie ma czegoś takiego, zapieprzyłes przejazd trudno :evil: Twój problem, w końcu to są zawody.

A tak naprawde to robi sie pewna loteria, czyli jeden przejazd lecisz "pełna bombą", i albo sie uda albo nie, jezeli masz w głowie że wszystkie czasy musza być TIP-TOP bedziesz jechał dokładniej ( bedziecie mieli mniej roboty z pachołkami :wink: :lol: ) i wygrywaja Ci co jezdzą równo, takie jest moje zdanie i niektórych kolegów też :cool:

 

Dziś podobno ma być krótka relacja w TVP SPORT :shock: o 22.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...