Skocz do zawartości

Koszty dostosowania Forestera z USA do polskich przepisów.


Gość nothi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niebawem będę ściągał Forestera 2.5XT 2008 z USA. Z tego, co wiem, w stanach samochody mają symetryczne reflektory przednie oraz czerwone kierunkowskazy. Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest koszt wymiany tych części? Czy są jakieś inne części, które trzeba wymienić, aby wszystko było zgodne z polskimi przepisami?

 

Jednocześnie chciałbym rozwiać plotki, którym nie wierzę, ale słyszałem od kilku osób, że zawieszenia w amerykańskich wersjach Subaru są mniej sztywne... Mam nadzieję, że nie jest to prawdą?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nothi, po pierwsze: witamy się w stosownym dziale. O tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... iew=newest

 

Po drugie, to jest forum importera Subaru, a więc ja widzę lekki dysonans w pytaniu Działu Technicznego tegoż Importera o sprawy techniczne wozu, którego u nich nie kupiłeś i pewnie nie będziesz serwisował. A niezależnie od tego, odpowiedzi na temat koniecznych zmian zostały na łamach tego forum udzielone wielokrotnie - wątków na temat wozów z USA jest naprawdę tak dużo, że samo wyliczenie ich zajęłoby mi pół dnia. Tak że musisz odrobić "pracę domową" sam i wpisać do forumowej szukajki hasła typu "Sprowadzenie" "USA" - będziesz miał masę lektury (jak sobie nie będziesz radził z szukajką, daj znać na PW).

 

Na razie zamykam wątek i na przyszłość sugeruję uważniejsze czytanie wątków przyklejonych, w tym Regulaminu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...