Skocz do zawartości

H&S na końcu, a co wcześniej??


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam u siebie Back Pipe Hayward and Scott o taki

http://tiny.pl/lg68 ,ale wcześniej nic. Mam ochotę coś zmienić w aucie na lato więc zaczniemy od wydechu. Co proponujecie założyć?? Chodzi mi tutaj o firmy, koszty średnice i ewentualnie jesli ktoś ma coś do sprzedania to chętnie czekam na propozycje. Jest też na ślasku taka firma jak MG Motorsport. Czy ktoś coś u nich robił? Jest sens żeby podziałać z nimi czy lepiej coś ze stanów ściągnąć?? Poradźcie coś żeby nie było za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, mam H&S na całej długości od cat-a (cat-a nie wywalałem :arrow: kwestia gwarancji). I choć zdarza się produktom H&S wyglądać dziwnie, to polecam Ci tę firmę.

 

Szczególnie, że ona ma deal z SIP-em na dostarczanie gratów, a więc nie ma tu mowy o "nieautoryzowanym tuningu" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&S na końcu, a co wcześniej

 

wczesniej to pewnie byl seryjny :?: :mrgreen:

 

Jest też na ślasku taka firma jak MG Motorsport

 

a tak na powaznie to ja wiem ( robilem u nich kompletny wydech tyle ze w innym aucie ) ze chlopaki na pewno ogarniaja temat.Zrobili juz duoz imprez i evo + inne wydumki.Z tego co wiem to Komancz tez u nich robil wiec mozesz go podpytac.ja jak najbardziej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, mój legac był w MG robiony, znaczy mam u niech zaadoptowany tylny tłumik z STI , oraz nową dłuuuuugą rurę pod sam kolektor. Teraz mam prawdziwe WRC - Warcy, Rycy, Cescy :) Po drugiej wizycie planowanej za jakiś czas autko powinno się nieco ucywilizować i może nawet będzie bulgotać :) Trzeba przyznać, że podejście naprawdę profi, bez druciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, mój legac był w MG robiony, znaczy mam u niech zaadoptowany tylny tłumik z STI , oraz nową dłuuuuugą rurę pod sam kolektor. Teraz mam prawdziwe WRC - Warcy, Rycy, Cescy :) Po drugiej wizycie planowanej za jakiś czas autko powinno się nieco ucywilizować i może nawet będzie bulgotać :) Trzeba przyznać, że podejście naprawdę profi, bez druciarstwa.

 

A możesz mi podesłać cenę na PW ?? U mnie dźwięk może zostać i tak jest głośny,ale wiesz mam nadzieję na poprawę osiągów po wizycie u "panów z laptopem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, mam H&S na całej długości od cat-a (cat-a nie wywalałem :arrow: kwestia gwarancji). I choć zdarza się produktom H&S wyglądać dziwnie, to polecam Ci tę firmę.

Szczególnie, że ona ma deal z SIP-em na dostarczanie gratów, a więc nie ma tu mowy o "nieautoryzowanym tuningu" :twisted:.

cos mi sie wierzyc nie chce, bo ta Twoja gryka strasznie ladnie glos wydaje. ja niestety nie posluchalem Ciebie i shodana i zalozylem SS, wywalilem katalizator i ogolnie :sad: tylko bardziej do przodu od backboxa w H&S to jakos strasznie drogo bylo Trist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wierzyc nie chce

 

Mogę Ci zaprezentować swoją rurkę - uwierzysz :mrgreen:.

 

bo ta Twoja gryka strasznie ladnie glos wydaje

 

To prawda, to prawda 8). Wiesz - inna sprawa, że została dobrze dotarta przez profesjonalnego kierowcę :cool:.

 

 

 

 

 

I nie mówię tu o sobie, a o kacie bezbronnych niedotartych subaraków, Pawle P., którego nasłał na mnie (o ja naiwny!), grasujący na łachmanach tego forum Andrzej K. Do dziś mam z tego powodu traumę... :roll:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...