Skocz do zawartości

Zadek w foresterze i wymiary springów


Janosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, też się zdecydowałem na regeneracje w tej firmie i od miesiąca działają. Amorek wyglądał jak nowy po regeneracji i nie ma śladów rozcinania i spawnia,jeśli będzie się coś dziło złego na pewno dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 950
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tzd,

tak, wszystkie bo pytałem. Jak dla mnie cena super, mam kilka w garage więc będę miał na podmiankę. Podejrzewam, że wstawione komponenty są lepsze niż od TOKICO

 

no i ja wolę SLS-y.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek będzie wymiana tam gdzie Niedźwiedzie polecają :mrgreen::mrgreen::mrgreen: więc chętnie po weekendzie się podzielę wrażeniami

 

 

mój forek już stoi na nowym zawiasie. i stoi baaardzo wysoko. jeszcze nie ładowałem wiec nie wiem jak sie sprawuje pod obciążeniem i w terenie też jeszcze nie jeździłem. w każdym razie dostałem jakąś twardszą wersje z uwagi na na to że butla od LPG jest w kole. nic nie stuka nic puka. auto lepiej reaguje na każdy ruch kierownica, jest pewniejsze. przy agresywniejszych manewrach trochę się buja ale wydaje mi się ze w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek wyglądał jak nowy po regeneracji i nie ma śladów rozcinania i spawnia,jeśli będzie się coś dziło złego na pewno dam znać
nie pamiętam czy były ślady rozcinania, wczoraj załadowałem auto testowo i po przejechaniu kawałka ładnie się podniósł więc samopoziom jest:)

no to ciekaw jestem jak regenerowane są takie nierozbieralne amorki...

 

Podejrzewam, że wstawione komponenty są lepsze niż od TOKICO

skąd takie podejrzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 kompletów? 12 amorów? 18tyś pln ?

 

chyba trochę mniej :mrgreen: bo ze 2 -3 na gwarancji już nie pamiętam.

 

ale fakt ostatno kupiłem prawy tylni chyba za 1300pln i dokładnie po roku padł czyli się zawiesił ale na wyrząsarce się odblokował i starcił 25 skuteczności tłumienia w stosunku do lewego już 2 letniego :oops:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, szkoda że nie ma opcji "Lubię to"

 

kitewinger, 6 kpl amorów wymienionych w ciągu 4-5 lat. średnio raz na rok-dwa wymiana.

 

za dużo oczekuję?

 

Pozdrawiam

 

masz pecha albo specyficzne warunki jazdy... normalnie sls-y wytrzymują jednak kilka lat i chociaż 100.000 przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, szkoda że nie ma opcji "Lubię to"

 

kitewinger, 6 kpl amorów wymienionych w ciągu 4-5 lat. średnio raz na rok-dwa wymiana.

 

za dużo oczekuję?

 

Pozdrawiam

 

masz pecha albo specyficzne warunki jazdy... normalnie sls-y wytrzymują jednak kilka lat i chociaż 100.000 przebiegu

Niestety to prawda!!! U mnie też komplet na 8 miesięcy wystarczał :!:

Obecnie Irony z KYB mają prawie 3 lata i nic .... pomimo 2 x Plejady i parę NMnP :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda!!! U mnie też komplet na 8 miesięcy wystarczał :!:

Obecnie Irony z KYB mają prawie 3 lata i nic .... pomimo 2 x Plejady i parę NMnP :twisted:

 

to ja miałem szczęście albo jakoś mi sie rowne drogi trafiają :)

ale też nie chce mi sie wierzyc zeby wszystkim tak masowo padały po roku jak wam :roll: pewnie ileś tam pada po takim czasie, ciekawe jaki to procent

w każdym razie nie jestem miłośnikiem sls-ów i czekam aż subaru w końcu zrezygnuje z tego rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu wymieniłem amroki na Service Parts sprężyny dałem ponownie zahartować i ponaciągać. Autkiem jeździ się świetnie ale niestety przód ładnie wysoko stoi tył niestety zszedł w dół o jakieś 4cm. Przy SlS sprężyny podobno są kiepsciutkie i słabe. Czy jest różnica grubości sprężyn pomiędzy wolnym ssakiem a s-turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy zwiększyłem koszt? regeneracji sprężyn to 60zł za dwie szt.

Tak jak pisałem przód stoi ładnie wysoko jeżdżę już od Maja i jest bez zmian, tył niestety opadł po jakiś 3tyg. Amortyzatory Service Parts są 100zl na sztuce tańsze aniżeli KYB maja 3letnia gwarancję i sprawują się bardzo dobrze.

Nie doczytałem po prostu że jest różnica w grubości druty przy SLS dlatego wyszło jak wyszło Gdybym to wiedział zmienił bym od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...