Skocz do zawartości

Spot gokartowy KRAKÓW


Gość Pyzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA!

 

jest problem - gościowi się coś "pomyliło" i okazało się przed chwilą, że tor już komuś zarezerwował na 20tą. niestety nie nam :evil::evil::evil:

zaproponował 21szą.

 

nie komentuję bo gość poleciał w kulki, mam nadzieję, że wszystkim to pasuje i spotkamy się później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pojeździliśmy za to mocniejszymi furami od tych toczydełek co pojemności szklanki nawet nie mają... :mrgreen:

 

Legacem WueRCe skillowalismy Lancera US Spec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe niedogadanie

 

zdarza sie najlepszym ;) ale dla pewnosci nastepnym razem Buffy sie bierze za organizacje :mrgreen:

:)

przykro mi, że to ja byłem tym, który się nie dogadał. cóż, najwyraźniej nadaję na innych falach niż szef Daytony (co było widać już po zmianie rezerwacji przez niego z 20 na 21) - więc ostatni raz się brałem za organizację spota ;)

 

pozdro dla wszystkich spotkanych rozpoznanych i nierozpoznanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie moglem (nie mialem juz sil, po dlugiej trasie) do Was przybyc, next time :)

 

szkoda ze nie pojezdzilismy, ale cóż za to starcie STI vs. S3 było... równe ;)

S3 vs STI - szly rowno? Jesli tak to niezle, myslalem, ze S3 to bardziej do WRX'a ma podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi, że to ja byłem tym, który się nie dogadał. cóż, najwyraźniej nadaję na innych falach niż szef Daytony (co było widać już po zmianie rezerwacji przez niego z 20 na 21) - więc ostatni raz się brałem za organizację spota

 

Spoko, pewnie miał "lepszych" klientów i coś musiał powiedzieć, więc najlepiej zwalnić na niewinnego. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 vs STI - szly rowno? Jesli tak to niezle, myslalem, ze S3 to bardziej do WRX'a ma podejscie.

 

WRX to S3 zjada na przystawke, byly 2 proby z rolki i od 0 w obu przypadkach równo cały czas :)

owoc jak to ujał stał w miejscu za nami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe niedogadanie

 

zdarza sie najlepszym ;) ale dla pewnosci nastepnym razem Buffy sie bierze za organizacje :mrgreen:

:)

przykro mi, że to ja byłem tym, który się nie dogadał. cóż, najwyraźniej nadaję na innych falach niż szef Daytony (co było widać już po zmianie rezerwacji przez niego z 20 na 21) - więc ostatni raz się brałem za organizację spota ;)

 

pozdro dla wszystkich spotkanych rozpoznanych i nierozpoznanych!

 

ja tam przynajmniej nie mam do Ciebie pretensji... nie udalo sie teraz uda sie nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 vs STI - szly rowno? Jesli tak to niezle, myslalem, ze S3 to bardziej do WRX'a ma podejscie.

 

WRX to S3 zjada na przystawke, byly 2 proby z rolki i od 0 w obu przypadkach równo cały czas :)

owoc jak to ujał stał w miejscu za nami :P

 

dobre z ta oska, STI seria vs S3 seria rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Bov z allegro tylko oryginalny forge.

My z Gr1zlly wiemy co i jak:D

 

tylko ze ja mam jeszcze recylkurator i zalozylem to w innym miejscu i umnie to inaczej dziala znaczy inny dzwiek jest... Ale i w jednym i w drugim przypadku powyzej 120km/h w aucie go nie slychac :)

A tak BTW Łukasz wiesz ze Forge ma nowego BOVa to TFSI :)

 

korton seria S3, lezo ma chyba tylko 2,5 cala przelot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...