Skocz do zawartości

Rajd Magurski 1-2 lutego ... jak się w tym połapać


ukiman

Rekomendowane odpowiedzi

hardcorowy cały oes 7, 10 - LACKOWA

hardcorowe chyba też będzie wybranie się na niego :/ wg WRC oprócz dojazdu do startu i mety nie ma jak dojechać na ten odcinek, więc pytanie - czy przy tej drodze będzie gdzie zaparkować w ogóle?

 

ROPA będzie pewnie najbardziej obleganym odcinkiem drugiego dnia więc pytanie czy jest sens wybierać się na niego na pierwszą pętlę

 

czy Hańczowa po pierwszym dniu nie będzie już za bardzo "rozjeżdżona" na drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dzisiaj KUZI porządził :smile: ale najbardziej mnie cieszy powrót na OS-y Łukasza Sztuki, chłopak ma talent i dawno już mógł wiele zdziałać gdyby nie brak kasy... zresztą dzisiejsze drugie miejsce, świadczy samo za siebie :twisted:

 

POWODZONKA mu życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Lecha trzymam niezminnie od nie pamiętam kiedy.
no to się wieee

ale Łukaszowi, żeby w końcu się poukładało, bo zasługuje na to :wink:

Co do Leszka no to mam nadzieję że limit pecha wykorzystał w poprzednim sezonie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie szok.poranne wiadomości 8.09 sport najpierw piłka nozna a potem... info o rajdzie magórskim ok 30 sek.podana właściwa kolejnośc po 1 dniu ,nie przekręcone nazwiska i marki samochodów,że stanik prowadził i wypadł,.

ktoś sie pomylił czy idzie na lepsze??

 

[ Dodano: Sob Lut 02, 2008 9:08 am ]

a byłoto w tvp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen nie pozwoli, żeby nie było ich w telewizji - tak trzymać. Im więcej rajdów bedą sponsorować, tym więcej naszej ukochanej dyscypliny bedzie w TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie wróciłem z Magurskiego, w tym roku impreza mi się nie udała :cry: , miałem niesamowitego pecha dzisiaj , najpierw wylądowałem na OS6 gdzie podano kibicom błędną informacje o wolnym przejezdzie RSMP tak jak PPZM (tak wogóle OS przejechał) więc uciekliśmy na Lackową gdzie znowu jakiś debil zamknął dojazd chyba z ~3 km przed startem/metą, mało nas krew nie zalała bo nie zdąrzylismy na czołówke.

Następnie na OS9 trafiłem na ciekawą partię zakrętów przed metą gdzie kibice szarpali się z jakimś idiotą w czerwonej kurtce PZM, który nieustannie twierdził że wykupił se pole i nie wolno na nim stać :shock:

( wogóle mega rotfl )

 

Następnie na Ropie lało jak cholera, błoto po kolana i jeszcze zero śniegu, że nie wspomnę o parku serwisowym tonącym w bagnie :evil:

Uważam że w tym roku rajd był skopany od strony organizacyjnej.

 

Pozostaje mi pozdrowić wszystkich właścicieli Subarynek z którymi się mijałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Lackowej było wg GPS ponad 4km od miejsca gdzie władza zatrzymywała, jak podjechaliśmy to się ucieszyłem, że zobaczę jeszcze PPZM bo właśnie mieli startować, ale zanim doszliśmy do odcinka to zjechały na metę maluchy - czyli ostatnie załogi - organizatorzy pomyśleli jednotorowo - start i meta obok siebie czyli jedna trasa dojazdowa wywołała u nich obawy, że kibice swoimi samochodami utrudnią obustronną wymianę rajdówek i słusznie, tylko jak się coś takiego robi to się kurna załatwia parking przy odcinku, a nie każe ludziom zapier... ponad 4km z buta :evil: poza tym odcinek (końcówka) rewelacja - wszędzie śnieg i to całkiem sporo :). Powrót - jego czas - oczywiście uniemożliwił dotarcie na 1 OS drugiej pętli, więc wypadło na Ropę - zero śniegu, trochę błota, ale fajne miejsce bo sporo było widać

Ogólnie gorzej niż rok temu ale i tak było warto - zaraziłem dziś chyba rajdami kolejną dwójkę znajomych :mrgreen:

 

fotki niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stecu i Sztuka są zdecydowanie bohaterami tego rajdu :shock: Będzie ciekawy sezon. Martwi mnie zmarnowanie dobrego wyniku przez Tomka Kuchara, myśłałem że będzie 4 na luzie :cry: Kuzajowi chyba przysłużyła zmiana pilota, zapewne znowu powróci do łask. Z tegto co widać S1600 jest dla Maciejewskiego za mocne. Dostał baty od Radka Typy, a na jednym odcinku Kramar starą, rozsypującą się astrą stracił tylko 0,7 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...