Skocz do zawartości

brak sterowania przysłonami nawiewu.


billybad

Rekomendowane odpowiedzi

Zginęło zasilanie lub masa na panelu przełączników (sterowania nawiewu}.Proszę o jaką podpowiedż,ewentualnie może ma kto schemat instalacji do roku 94. Moje pierwsze japonki są oki wygodne no i dość szybkie w chodzeniu.Pozdrawiam :sad: japonki są lepsze o niebo od poprzedniego 525- tds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"affinta" serdeczne dzięki to jest to!!! prędzej się śmierci spodziewałem niż takiej pomocy. Teraz tak daje aż szybe wygina na zewnątrz,pozdrowienia z Radomia .P.S.wylutowałem mały podzespół i wlutowałem drugi, jest oki.. :smile:

 

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 6:28 pm ]

"sammar" serdecznie dziękuje za podpowiedż,ja wszystko miałem na desce i na zewnątrz oprócz sterowania hydraulicznego przysłonami w nawiewie.Radom pozdrawia!!! :smile:

 

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 6:31 pm ]

"affinta" serdeczne dzięki to jest to!!! prędzej się śmierci spodziewałem niż takiej pomocy. Teraz tak daje aż szybe wygina na zewnątrz,pozdrowienia z Radomia .P.S.wylutowałem mały podzespół i wlutowałem drugi, jest oki.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było zasilania na panelu sterującym nawiewem. po rozebraniu okazało sie ze nie ze taśma nie kontaktowała poprawnie i trzeba bylo ją wymienic. Teraz działa idealnie. przy okazji czyszczenie elementów swietlnych i naprawa popękanych kratek nawiewu. Bardzo duzym problemem jest dostanie sie do panalu. przy zdejmowaniu panelu wazne jest aby nie rozłaczac hydrauliki tylko trojnik ze sterownikiem odkrecic od obudowy panala.

dzieki za link do stronki znalazlem tam wszystkie potrzebne informacje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...