Skocz do zawartości

Antyradar


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec roku powinien pojawić się nowy model rozdzielny

W takim razie czekam, bo ponad 3000pln za AR rozdzielny to dla mnie zbyt wiele, akurat tak często sesji fotograficznych nie mam :grin: Spotkań z miśkami musiałbym zaliczyć tak z 60, żeby zakup zaczął sie zwracać :mrgreen:

 

Chyba chodziło Ci o 6 fotek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zestaw dla wymagajacych :twisted:

 

http://gizmodo.com/gadgets/cars/man-dri ... 311140.php

 

Fura byla dokladniej opisana w magazynie 0-60, gdzies mi sie wala po domu.

Alex Roy posiadacz tego rekordu napisal ksiazke w ktorej twierdzi ze "9 na 10 ulicznych scigantow w USA korzysta z antyradaru Valentine One".

san, jak V1 sie ma do BELa i w ogolnie jak sie maja takie zabawki w wersji US do wersji EU/PL ?

Czy V1 bedzie dzialac tak samo dobrze u nas ?

 

BTW, trzeba miec fantazje... zestaw podczerwieni z wojkowego Humvee, samolot sledzacy obecnosc misiow w powietrzu :shock: Bawia sie chlopcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex Roy posiadacz tego rekordu napisal ksiazke w ktorej twierdzi ze "9 na 10 ulicznych scigantow w USA korzysta z antyradaru Valentine One".

san, jak V1 sie ma do BELa i w ogolnie jak sie maja takie zabawki w wersji US do wersji EU/PL ?

Czy V1 bedzie dzialac tak samo dobrze u nas ?

 

Jak się bardziej zagłębisz w tę sprawę to od razu zobaczysz że pomiędzy V1 a RX65e toczy się "święta" wojna. Niestety nadal nie widać zwycięzcy. Jeden ma problemy z wykrywanie Iskry drugi z Ramerem. Jeden ma serwis w stanach drugi w polsce :???:

Ogólnie dużo różnic i dużo czytania - zajrzyj na te forum www.graty.net - znajdziesz wiele informacji na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku powinien pojawić się nowy model rozdzielny

W takim razie czekam, bo ponad 3000pln za AR rozdzielny to dla mnie zbyt wiele, akurat tak często sesji fotograficznych nie mam :grin: Spotkań z miśkami musiałbym zaliczyć tak z 60, żeby zakup zaczął sie zwracać :mrgreen:

 

Chyba chodziło Ci o 6 fotek :twisted:

 

3000 = ok. 6 fotek lub ok. 60 spotkań osobistych z miśkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000 = ok. 6 fotek lub ok. 60 spotkań osobistych z miśkami :mrgreen:

Że niby co, podatek VAT ;) w wysokości tylko 10%?

Może z 5 lat temu tak..

Powiem tak, wysokość daniny zależna jest od umiejętności negocjacyjnych :wink:

Można z takiego spotkania wyjść nawet 0zł, 0pkt tylko potrzeba na to więcej czasu.

Mówię to oczywiście w imieniu wszystkich obco-krajowców, którzy mają prawo i obowiązek rozliczać się za wykroczenia drogowe na miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy używanie antyradarów nie jest przypadkiem zabronione...? :roll:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

artykuł 66, punkt 4, podpunkt 4 zabrania:

wyposażania pojazdu w urządzenie informujące o działaniu sprzętu kontrolno-pomiarowego używanego przez organy kontroli ruchu drogowego lub działanie to zakłócające albo przewożenia w pojeździe takiego urządzenia w stanie wskazującym na gotowość jego użycia

 

 

 

Możesz wozić tylko go wyłącz :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Gru 08, 2008 10:00 am ]

Nowy jammer G9 - test

filmik zajmuje 33MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...