Skocz do zawartości

pasek na szybe


molar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez sensu to jest takie Twoje gadanie. Sam miałem taki pasek i w niczym nie przeszkadzał, a tak żywego koloru naklejając od wew się nie uzyska!

co ty za bzdury wygadujesz?

jakiego zywego? pasek ma byc przezroczysty by bylo widać przez niego a ma chronić przed słońcem by nie oślepiało. Wiec po jaką cholere ma byc nieprzezroczysty? I jakis tam żywy kolor? Sprajem sobie najlepiej pomaluj szybe jak chcesz miec jakis żywy kolor. Na pistacjowo najlepiej... :roll: Jaki jest cel tego? Juz lepiej sobie opuscic osłony przeciwsłoneczne i nie bawic sie w jakies paski durnowate.

A taki efekt jak powinien byc uzyskasz przyklejając go od srodka lub dymiąc szybe. Niektore mają fabryczne przyciemnienie w tym miejscu (np moj).

Chyba nie rozumiesz po co są takie paski, istotą takiego czegoś jest żeby na oes-ie nie odrywać rąk od kierownicy. Tam nie ma świateł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz po co są takie paski, istotą takiego czegoś jest żeby na oes-ie nie odrywać rąk od kierownicy. Tam nie ma świateł

chyba jednak rozumiem.

Jezdzisz po Oesach czy jednak po drogach cywilnym autem? Tu są światła :!:

Chlopie zastanow sie dobrze nim znow cos powiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz po co są takie paski, istotą takiego czegoś jest żeby na oes-ie nie odrywać rąk od kierownicy. Tam nie ma świateł

Obecnie rajdówki coraz częściej posiadają taki pas na pół szyby. Trudno byłoby kierować takim czołgiem, gdyby były to pasy nieprzeźroczyste. Oczywiście, zdarzają się jeszcze takie (zdecydowanie węższe), ale jest to podyktowane raczej względami reklamowymi niż użytkowymi. Na cywilnym aucie (pomijam już walory estetyczne), żadnych reklam na pasie sobie nie kleisz, więc IMO bez sensu ograniczać sobie pole widzenia.

Osobiście wolałbym przyciemniony pas na pół szyby, niż 25cm nieprzeźroczystej przesłony.

 

Obrazek

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz po co są takie paski, istotą takiego czegoś jest żeby na oes-ie nie odrywać rąk od kierownicy. Tam nie ma świateł

chyba jednak rozumiem.

Jezdzisz po Oesach czy jednak po drogach cywilnym autem? Tu są światła :!:

Chlopie zastanow sie dobrze nim znow cos powiesz...

To gdzie jezdze to moja sprawa, jak nie masz jaj i tylko sobie wmawiasz, że masz rajdówkę, a nie ją faktycznie masz to gratuluje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki chyba jest w porządku?

Hogi, bardzo w porządku :wink:

jak nie masz jaj i tylko sobie wmawiasz, że masz rajdówkę, a nie ją faktycznie masz to gratuluje

huzar105, z tego wynika, że albo masz rajdówkę i faktycznie taki pas ma w Twoim przypadku uzasadnienie, albo...strzeliłeś sobie samobója :twisted:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jezdze to moja sprawa, jak nie masz jaj i tylko sobie wmawiasz, że masz rajdówkę, a nie ją faktycznie masz to gratuluje

a widzisz gdzies jakis post gdzie napomknąłem ze mam jakąś rajdówke?

Nie. Mam zwykle seryjne auto z przyciemnianym paskiem - półprzezroczystym. W morde mnie słońce nie grzeje a widać przez niego sygnalizacje. Widać masz kompleksy z lekka lub brak argumentów, skoro juz zaczynasz wjeżdzać na to ze nie mam jaj. Niegdys wkleiłem tu zdjęcie z "jajami". Umiesz tak? To tez moge powiedziec ze nie masz jaj...Stary - samoboja strzeliles... :roll: Dla mnie to mozesz sobie nawet przednią szybe zaspawać...Mnie to akurat tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz po co są takie paski, istotą takiego czegoś jest żeby na oes-ie nie odrywać rąk od kierownicy. Tam nie ma świateł

chyba jednak rozumiem.

Jezdzisz po Oesach czy jednak po drogach cywilnym autem? Tu są światła :!:

Chlopie zastanow sie dobrze nim znow cos powiesz...

 

To równie dobrze można by sie zastanowić po co np montować fotele kubełkowe i pasy szelkowe w cywilnym aucie. Każdy robi co chce. Niektórzy maja metr pięćdziesiąt wzrostu i taki pasek im nie przeszkadza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła, światła, swiatła... A kto komu każe zatrzymywać się pod samym sygnalizatorem! Stanie dwa metry przed i wszystko będzie OK. Pasek czasami się przydaje - szczególnie, jak przednia szyba ma prawie 3 m2 powierzchni jak w moim służbowym combolocie... :wink: Masz ochotę to zakładaj i nie przejmuj się niczym - Tobie ma być wygodnie i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To równie dobrze można by sie zastanowić po co np montować fotele kubełkowe i pasy szelkowe w cywilnym aucie. Każdy robi co chce. Niektórzy maja metr pięćdziesiąt wzrostu i taki pasek im nie przeszkadza :mrgreen:

no oczywiscie ze tak,ale niech mi koleś nie przytacza jakich glupawych teorii o Oesach. Ulice to nie oesy. A kazdy ma to co lubi. A to ze pozniej auta przeglądów nie przechodzą albo Policja dowód zabierze komuś - guzik mnie to obchodzi . Ja mam legal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć często jeżdże Chryslerem 300C i jedną z rzeczy, które mnie wkurzają jest ograniczone pole widzenia "w górę". Przed światłami masakra...trzeba się schylać, lub przyzwyczaić się do stawania kilka, kilkanaście metrów wcześniej. A tu widzę, że co po niektórzy z premedytacją obniżają sobie (nieprzeźroczysty pas) pole widzenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć często jeżdże Chryslerem 300C i jedną z rzeczy, które mnie wkurzają jest ograniczone pole widzenia "w górę". Przed światłami masakra...trzeba się schylać, lub przyzwyczaić się do stawania kilka, kilkanaście metrów wcześniej. A tu widzę, że co po niektórzy z premedytacją obniżają sobie (nieprzeźroczysty pas) pole widzenia :shock:

eee no nie przesadzaj, w 300C nie ma aż takiej tragedii. :)
A tu widzę, że co po niektórzy z premedytacją obniżają sobie (nieprzeźroczysty pas) pole widzenia

ano wlasnie, dodatkowo wmawiając sobie ze tak sie jezdzi na rajdach i pozniej tacy powodują wypadki na drogach bo czerwonego nie zauważyl bo pasek miał na pół szyby :roll:

echh nie chce mi sie juz gadać...pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanie dwa metry przed i wszystko będzie OK.

A korek wydłuży się do 4 km. :roll:

 

 

Zakładam, że ze świateł rusza na jasnym pomarańczowym a nie na ciemnym zielonym - więc dwa metry nie zrobi różnicy. I tak za Nim pewnie stoi jakiś Henryk Owca - niedzielny kierowca co to jedynkę wkłada dopiero wtedy jak wszyscy przed nim stoją już na następnych światłach... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...