Skocz do zawartości

pasek na szybe


molar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za taki pasek płaciłem 50zł. Zrobili mi to przy kładzeniu folii na szyby. Szerokość pasa dowolna. Fajnie wygląda taki na 1/3 szyby-jak w Wurcu :mrgreen: . Przy przeglądzie mogą się tylko przyczepić.

Ninja, za 50zł to by mi się w życiu nie chciało bawić z czymś takim. To tylko pozornie wygląda na prostą sprawę. Po pierwsze dokładne wycięcie otworu na lusterko (nie było odklejane od szyby), po drugie zachowanie idealnej krzywizny tego paska na całej szerokości, żeby przy słupkach był trochę szerszy niż w centralnym punkcie - to nie jest prosta sprawa. Całość wygląda jak z fabryki.

Podejrzewam, że ja bym zmarnował pół hektara takiej folii zanim bym zrobił tak, jak oni, albo rzucił to w cholerę po godzinie zabawy, bo nie mam cierpliwości, ani zdolności manualnych do takich rzeczy :razz:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiony z folii takiej, jak do szyb, to wewnątrz. Na zewnątrz podejrzewam, nie przetrwałby już samego tarcia wycieraczek, nie mówiąc już o zimowym skrobaniu szadzi/lodu.

 

pzdr

Seb@

 

 

Bzdura, nic takiego sie nie dzieje, tylko nie trza lepic badziewa z krepiny. :twisted: U mnie sie trzymalo w poprzednim wozie 3 lata i nie bylo zniszczone. Zrob tak jak mowie, agencja reklamowa zajmujaca sie okleinami wozow i po chwili masz spokoj i profeske za niewielkie pieniazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, nic takiego sie nie dzieje, tylko nie trza lepic badziewa z krepiny. :twisted: U mnie sie trzymalo w poprzednim wozie 3 lata i nie bylo zniszczone.

Czytaj, co napisałem. Mówię o folii do szyb. Taką bezwzględnie trzeba stosować po wewnętrznej stronie. Mam świadomość, że istnieją inne techniki nanoszenia takiego paska, z barwieniem szyby włącznie, ale nie o nich pisałem.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalna ciemność Stojąc pod sygnalizatorem trzeba było żurawia zapuszczać.

bez sensu zrobione.

molar, u mnie był z zewnatrz
rowniez bez sensu.

 

Bez sensu to jest takie Twoje gadanie. Sam miałem taki pasek i w niczym nie przeszkadzał, a tak żywego koloru naklejając od wew się nie uzyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to jest takie Twoje gadanie. Sam miałem taki pasek i w niczym nie przeszkadzał, a tak żywego koloru naklejając od wew się nie uzyska!

co ty za bzdury wygadujesz?

jakiego zywego? pasek ma byc przezroczysty by bylo widać przez niego a ma chronić przed słońcem by nie oślepiało. Wiec po jaką cholere ma byc nieprzezroczysty? I jakis tam żywy kolor? Sprajem sobie najlepiej pomaluj szybe jak chcesz miec jakis żywy kolor. Na pistacjowo najlepiej... :roll: Jaki jest cel tego? Juz lepiej sobie opuscic osłony przeciwsłoneczne i nie bawic sie w jakies paski durnowate.

A taki efekt jak powinien byc uzyskasz przyklejając go od srodka lub dymiąc szybe. Niektore mają fabryczne przyciemnienie w tym miejscu (np moj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea byla zeby slonce zza lusterka nie dawalo po oczach ( tak , wiem jest tam taka klapa ale daje tyle co nic.) nisko swiecace slonce w zimie powornie mi okulrnikowi przeszkadza i jako zwolennik rr (radykalnych rozwiazan) chce pasek . Polprzezierne rozwiazania sa do niczego , juz raz takie mialem. pasek ok. 13 cm , do poziomu dna lusterka zalatwia sprawe, nie przeszkadzajac zbytnio ( jezdzilem "cudzym" i wiem)Dzieki za rade, podjade do Arteo, ktore mialem przez pare lat o rzut beretem i nie zajarzylem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...