Skocz do zawartości

GT - "zgrzyty, świsty" ze wspomagania jak zimno


Yacho

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos mial takie cos.

jest zimno, jak ruszam chwile pod odpaleniu (jak sie spiesze, bo na ogol grzeje chociaz troche) to w momencie jak wspomaganie ma co robic (skrecanie do oporu, maksymalne skrecanie przy wolnym toczeniu sie) to slychac z hydrauliki jakby jakies swisty, zgrzyty ale takie jak z przeplywu plynu raczej. oczywiscie za chwile to ustaje i jest wszystko ok. pojawia sie tylko jak uklad jest mocno schlodzony czemu sprzyjaja mrozy.

jakies sugestie?

z gory dziekuje (thanks from the mountain) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! u mnie mam wrazenie, ze jest za duzo, ale sprawdze. przylameruje teraz :???: .. to tam co jest bagnecik na korku i skala dla hot i cold taak? :oops:

 

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 2:42 pm ]

no i jest ciut nad stan, a te swisty pojawiaja sie na zimnym plynie szczegolnie przy skreceniu do oporu. czy mam sie martwic? czy to norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa moze sie konczyc, plynu moze byc malo, moze byc woda wplynie - opcji zbyt duzo

 

ale sprobuj dolac plynu bo w tym zbiorniczku w GT czesto mozna sie oszukac - mi ostatnio wskazywal ponad minimum a weszly 2 setki plynu a poziom zostal taki sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa moze sie konczyc, plynu moze byc malo, moze byc woda wplynie - opcji zbyt duzo ale sprobuj dolac plynu bo w tym zbiorniczku w GT czesto mozna sie oszukac - mi ostatnio wskazywal ponad minimum a weszly 2 setki plynu a poziom zostal taki sam ;)

ja mam ponad maksimum :evil: i nie wiem juz czy to dobrze czy zle tak naprawde. moze rzeczywiscie zobacze czy to nie pasek jak sugeruje gazownik Hogi :wink:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...