Skocz do zawartości

No i jest - ten nowy, piękny coupe


hwojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przyjmiemy że tekst tłumaczyła Dyrekcja, to mogło się zdarzyć że była (w trakcie tłumaczenia) nawaloną jak wywrotka z piaskiem. Nie podejżewam takiej sytuacji, ale moja sentencja pod postami zaleca w wydawaniu opinii na temat przejawów ludzkiej działalności, pewną ostrożność. Pragnę się przyznać, że przez dwanaście lat prowadfzenia aktualnej działalności, ani jedno roczne sprawozdanie nie zostało stworzone na trzeźwo. Posiadam co prawda ułańską fantazję, lecz będąc trzeźwą, nie jest w stanie sworzyć dzieła równie imponującego co na "lekkim rauszu", który występuje po zalaniu gaźnika przez 0,7 l wyrafinowanego paliwa, czego i wam serdecznie życzę.

 

 

Siwy intle...intre...intere..intelektualista (se kurde trudne słowo wybrałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zanim co do czego - to WITAM(y) Panią/Pana Annę :D

Flipper - czy damy rade poprawić cytowacza formum, żeby było " napisała" ?

 

:wink:

A co jeśli tekst jest autorstwa samej Dyrekcji SIP.... :lol: Tyłeczek ma ładny ...

 

No, tyłeczek faktycznie, tutaj i ja mogę wydać OH! Ale szkoda że przód focusowo/alfowy pozostał, ale co mi tam i tak pewnie będzie ponad 200 000 zł, więc nie mój problem.

 

 

...ale na Forysia nadal zbieram :D

 

 

lekko, ale to lekko podniecony

JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOY: maszyny niestety nie sa w stanie ocenic co my mozemy ocenic :twisted: dlatego (jak do tej pory :wink: ) jestesmy gora :D

 

Azrael: niestety 4 ostatnie dni (czyli okolo 60 wiadomosci) z mojego konta poszlo do kosza - system mi padl i musze poprosic o przeslanie ponosnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie ładne zdanko w gazecie ostatnio przeczytałem: Krytyk i eunuch z jednej są parafii,

obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi.

 

to jest wypowiedz trenera wisły kraków Henryka Kasperczaka, ktory komentowal oskarzenia o beznadziejna gre adresowane do bramkarza wisly Angelo Huguesa:

Nadal mam zaufanie do Angelo. Niektórzy mają krótką pamięć i zapomnieli o jego wspaniałych interwencjach z początku meczu. Do tych, którzy narzekają na Angelo, pasuje najlepiej przysłowie: "Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Każdy wie jak robić, lecz żaden nie potrafi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

 

 

Moim skromnym zdaniem ten 'brzydszy' jest 10 razy ładniejszy od nowego STI, I taka limitowana wersja coupe byłaby IMO hitem...

 

 

EDIT: Ale kotlet, teraz popatrzyłem na daty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...