Skocz do zawartości

Forester/bliźniaki/foteliki


Bonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

za 4 miesiące urodzą mi się bliźniaki. Nie mam problemów z wyborem imion bo ten dla każdego Polaka-patrioty jest oczywisty - ale musze przygotować samochód do transportu. Czyli muszę kupić wózek/foteliki. Napiszcie o swoich doświadczeniach - dobrych i złych. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wtrące 3 grosze, bo chyba mogę pomóc :mrgreen: .

Wózek polecam taki jaki sami wybralismy. My postawiliśmy (po bardzo dlugich poszukiwaniach i oględzinach) na Jane :arrow: http://www.jane.pl/wozki/twin.html. i sprawdzil sie w 100% ponieważ:

1. Jednym ruchem zdejmujesz nosidełko z wozka i zapinasz do samochodu . To jest bardzo istotne i ułatwiające życie rozwiazanie, którego nie maja wozki z ukladem dzieci obok siebie

2. Dodatkowym atutem tego wózka jest to ze również gondolka dla niemowlaka (tzw wózek gleboki) również składa sie do fotelika i tez moze być montowany w samochodzie. Jest wieksza od nosidełka troche gorzej sie zapina, ale mozesz rowniez przelozyc maluchy do samochodu bez konieczności ich przesadzania.

3. Jest to najlżejszy wozek na rynku, stelarz wazy tylko 9 kg, docenisz to bardzo szybko :mrgreen:

4. Ustawienie jeden za drugim pozwoli ci zrobic swobodnie zakupy, dostac sie wszedzie tam gdzie pojedyńczym, w bardzo wielu miejscach nie przecisniesz sie podwojnym wozkiem jeden obok drugiego

5. do bagażnika ładujesz tylko stelarz reszta słuzy jako fotelik sam, dzieki temu pojechalem na letnie i zimowe wakacje moja imprezą :twisted:

6. Ma tez foteliki do spacerówki, czyli masz 3 w jednym (wózek głęboki, spacerówke i nosidełko sam)

7. jedyny minus to cena, my za caly kpl zaplacilismy na allegro ponad 4 tys, niedlugo wystawie swoj pewnie za 50% moze bedziesz zainteresowany :mrgreen: . My przesiadamy sie juz na typowa spacerówke tzw parasolkę

 

To tak na szybko, w razie czego wal śmiało z pytaniami.

 

 

Gratuluje :!: :!: :!: Wyśpij sie na zaspas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
To może i ja wtrące 3 grosze, bo chyba mogę pomóc :mrgreen: .

Wózek polecam taki jaki sami wybralismy. My postawiliśmy (po bardzo dlugich poszukiwaniach i oględzinach) na Jane :arrow: http://www.jane.pl/wozki/twin.html. i sprawdzil sie w 100% ponieważ:

1. Jednym ruchem zdejmujesz nosidełko z wozka i zapinasz do samochodu . To jest bardzo istotne i ułatwiające życie rozwiazanie, którego nie maja wozki z ukladem dzieci obok siebie

2. Dodatkowym atutem tego wózka jest to ze również gondolka dla niemowlaka (tzw wózek gleboki) również składa sie do fotelika i tez moze być montowany w samochodzie. Jest wieksza od nosidełka troche gorzej sie zapina, ale mozesz rowniez przelozyc maluchy do samochodu bez konieczności ich przesadzania.

3. Jest to najlżejszy wozek na rynku, stelarz wazy tylko 9 kg, docenisz to bardzo szybko :mrgreen:

4. Ustawienie jeden za drugim pozwoli ci zrobic swobodnie zakupy, dostac sie wszedzie tam gdzie pojedyńczym, w bardzo wielu miejscach nie przecisniesz sie podwojnym wozkiem jeden obok drugiego

5. do bagażnika ładujesz tylko stelarz reszta słuzy jako fotelik sam, dzieki temu pojechalem na letnie i zimowe wakacje moja imprezą :twisted:

6. Ma tez foteliki do spacerówki, czyli masz 3 w jednym (wózek głęboki, spacerówke i nosidełko sam)

7. jedyny minus to cena, my za caly kpl zaplacilismy na allegro ponad 4 tys, niedlugo wystawie swoj pewnie za 50% moze bedziesz zainteresowany :mrgreen: . My przesiadamy sie juz na typowa spacerówke tzw parasolkę

 

To tak na szybko, w razie czego wal śmiało z pytaniami.

 

 

Gratuluje :!: :!: :!: Wyśpij sie na zaspas :lol:

 

Jesli moge jakos pomoc porada lub zaopatrzeniem to zapraszam :)

babyexpress.istore.pl www.autofoteliki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

 

W sferze wózków dla bliźnieaków się nie wypowiem bo nie mam doświadczenia, ale jeśli chodzi o fotelik (a właściwie nosidełko) to polecam te które wygrywają wszystkie testy bezpieczeństwa - bo to ważne. I do nich super wygodna sprawa - baza (czy jak to się tam nazywa), generalnie chodzi o to, że montujesz na stałe w aucie takie czarne ustrojswo na które poprostu nakładasz nnosidełko, żadnego zapinania pasów i męczenia się... Po prostu klik i gotowe, docenisz to szczególnie jak dzieciak będzie spał albo płakał :) No a jak będziesz miał dwa to tym bardziej :D No i zwiększa to też podobno bezpieczeństwo. Są niestety dwa minusy, pierwszy tocena - pare stówek za jedno, drugi to to, że całość zajmuje trochę więcej miejsca na długość niż samo nosidełko i wprzypadku wyższych osób w małym autku pojawia się problem kierowcy z ustawieniem fotela - w Golfie żony ja nie poprowadzę bo się zmieszczęjak mały siedzi za mną, ale w Tribece już spokojnie :) Mam 194cm PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z wyborem imion bo ten dla każdego Polaka-patrioty jest oczywisty

Eee a tak z ciekawości - ten oczywisty wybór to?

Sam mam bliźniaki (8 miesięczne ;) ) więc jakby co to służę radą ;)

Ad. wózek - my kupiliśmy Emmaljungę Twin Cerox i jesteśmy bardzo zadowoleni (no może opróćz tego, że trzeba naprawdę dużego bagażnika coby go załadować). Foteliki na razie Maxi Cosi i sprawdza się taki zestaw. Jak będzie później - się zobaczy ;)

Cierpliwości, pogody ducha i kamiennego snu :D życzę ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...