Skocz do zawartości

Hak do Legacy MY04


BEHEMOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szukam haka do legacy MY04 kombi, oryginał w serwisie 2500 PLN, zwykle hak z montażem kosztuje ok 800 PLN więc cena dla mnie niezrozumiała. Czy ktoś miał ten problem, może wiecie kto robi, kto montuje, jestem z woj. lubelskiego. Podobny problem był w 2004 z relingami, cena wówczas w serwisie 1500, potem 1200 a w końcu thule zrobiło i kosztowały jak pamiętam 600 PLN. Ten temat zresztą wórnież poruszałem wówczas na forum ale pozostało tylko cierpliwie czekać.

Pozdrowienia

BEHEMOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się wydzwanianie, generalnie do 2004 roku można kupić coś w rozsądnej cenie do modeli 2004 i wyżej jest problem, chociaż na drogach się zalegasiło więc i akcesoria być już powinny. Nie mam ambicji, żeby wontek się rozrastał. Nie rzucam tu kontrowersyjnych tematów, tylko szukam bardzo konkretnej informacji.

W moim poprzednim zapytaniu o problemy z rozruchem trafił się na 100 przeglądających jeden, który odpisał i było po problemie, więc mam nadzieję, że i tu się ktoś trafi, kto "przegryzł się" z problemem i wie jak i gdzie można to załatwić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...