Skocz do zawartości

Czy blachy pod wlot interc. są takie same?


kuzi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może mi ktoś z Was podpowiedzieć czy blacha pod wlot na intercooler w GT 96 i GT 99 jest taka sama - inaczej, czy jedną można zastąpić drugą?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, czyli do GT99 nie spasuje z GT96. Ale, że u mnie niet interkulera - miałem zrobiony (przed popsuciem przodu) dodatkowy nawiew na stożek. Wymieniam przód na GT99 i też bym taki nawiew zrobił - ale spodnią blachę mam z GT96 - jest szansa, że to zagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzi4, też miałem problem z tą blachą w GT99 jak zmieniłem TMIC na większy. W końcu blachę wyciąłem sobie sam z blachy aluminiowej pod wymiar i jest super. Roboty jest sporo ale warto. Dodatkowo zrobiłem sobie lepszą kierownicę strumienia powietrza na turbinę niż jest w seryjnej blasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzi4, też miałem problem z tą blachą w GT99 jak zmieniłem TMIC na większy. W końcu blachę wyciąłem sobie sam z blachy aluminiowej pod wymiar i jest super. Roboty jest sporo ale warto. Dodatkowo zrobiłem sobie lepszą kierownicę strumienia powietrza na turbinę niż jest w seryjnej blasze.

 

Jak wyciąłeś???? Stary, Ty ją wyrzeźbiłeś - chylę czoła za samozaparcie i umiejętności. No chyba, że kończyłeś ASP - wtedy bułka z masłem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzi4, też miałem problem z tą blachą w GT99 jak zmieniłem TMIC na większy. W końcu blachę wyciąłem sobie sam z blachy aluminiowej pod wymiar i jest super. Roboty jest sporo ale warto. Dodatkowo zrobiłem sobie lepszą kierownicę strumienia powietrza na turbinę niż jest w seryjnej blasze.

 

Jak wyciąłeś???? Stary, Ty ją wyrzeźbiłeś - chylę czoła za samozaparcie i umiejętności. No chyba, że kończyłeś ASP - wtedy bułka z masłem. :lol:

 

Eee...nie przesadzaj. Nie potrzeba do tego kończyć ASP. Potrzebny jest flex, nożyce do blachy, pilnik do metalu, wiertarka i miarka. No i trochę samozaparcia :wink: Da się zrobić. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, oczywiście jak tylko pstryknę foto to wkleję tak w ciągu tygodnia myślę.

 

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 10:16 pm ]

Tak jak obiecałem wklejam zdjęcia poglądowe:

dsc00046uy1.jpg

dsc00047np0.jpg

dsc00048fg3.jpg

dsc00049qk8.jpg

dsc00050sz9.jpg

 

Mam nadzieję, że coś widać. Jeszcze trochę przerabiam bo muszę jeszcze w tą blachę jakoś natrysk wody na IC zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...