Skocz do zawartości

Naprawa w ASO a samochód zastępczy


esilon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale wiele serwisów ASO używa aut zastępczych tej samej marki. Osobiście miałem doświadczenia tylko z Audi i nigdy nie było z tym problemów.

Może trzeba się po po prostu przyzwyczaić.

 

PS. A jak jest załatwiana przez inne ASO kwestie użyczenia aut do testów tzw. jazdy testowe. ?

 

pzdr.

 

W pażdzierniku 07 miałem chyba z 7 powaznych napraw blacharskich ( miesiac i dłuzej..) i stad moje poszukiwania firmy od " aut zastepczych" .auto zastepcze ma za zadanie dowiesc klienta z punktu a ..do ..b wiec kupowanie np. 5 aut zastepczych Subaru byłoby przynajmniej dla mnie dosc klopotliwe :cool: Byc moze jak sprzedaz Subaru wzrosnie do np. 5000 sztuk rocznie sytuacja zmieni sie diametralnie :mrgreen: Zaczynam pomału sie przyzwyczajać........ :cool:

AK

ps.Z użyczaniem aut do testow mam fatalne doswiadczenia i raczej do tego sie nie przyzwyczaje.... :roll: chyba , ze sprzedaz wzrośnie do np. 10... :?: :mrgreen: ......sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam, jestem nowy na forum ale powiem iż miałem podobny problem i tą dyskusją mnie urotwaliście ;) ! Samochód zastępczy nam się należy, zawszę z OC sprawcy więc nie musimy zaprzątać sobie głowy .

Edytowane przez Urabus
nieregulaminowe łącze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z samochodami zastępczymi na czas naprawy miałem do czynienia 2 razy - oba u P. Andrzeja.

1. naprawa mechaniczna dość krótka - 2 dni. ASO udostepniło mi samochód - bordowego Legasia kombi.

Bez problemu, szybko i sprawnie.

 

2. Naprawa blacharska - a konkretnie wymiana szyby czołowej (szkoda z OC sprawcy) i drobne lakierowania ( druga szkoda, likwidowana z mojego AC). Również krótko - 3 dni.

Wtedy dostałem samochód z firmy zastępczej - Forda Mondeo. Tez bezproblemowo, samochód podstawili na parking ASO i z tego samego miejsca odebrali.

 

Kwestie finansowe w pierwszym przypadku załatwiło ASO z SIP (gwarancja), w drugim - firma zewnętrzna z ubezpieczycielem sprawcy.

Za każdym razem szybko , sprawnie , bezboleśnie.

 

Ale może farta miałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...