Skocz do zawartości

chlapacze do GT


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze temat chlapaczy do GT'eka powraca jak bumerang, pomyslalem, ze warto stworzyc taki watek :smile:

 

na szczescie zamorscy burzuje juz przerobili ten watek, wiec nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystac z ich doswiadczenia :mrgreen:

 

TU jest opisana procedura robienia kopii chlapaczy STi (oryginal kosztuje... g r u b o :mrgreen: )

 

tyle ze szczerze powiedziawszy, takie chlapacze srednio mi sie widza - ja pewnie gorna ich czesc troche zmodyfikowalbym, aby byla "wyzsza"... jak juz bede wycinal chlapacze z posiadanego uretanu, to postaram sie zrobic cos takiego:

 

imprezagt222tr9.jpg

 

teraz mam zalozone Rallyarmor'y, w sumie sa fajne, ale chcialbym, aby chlapacze byly dluzsze - zarowno z gory, jak i z dolu...

 

copyofpicture004eb5.jpg

 

co do materialu: imho miekki uretan jest najlepszy (np. material Sabelt'a), ale nie jest tani... jako tanszy zamiennik mozna by zastosowac material PCV (chyba tak sie to nazywa), stosowany w ustrojstwach chlodniczych (jest on wytrzymaly i pozostaje gietki nawet w ujemnych temperaturach), tyle ze zazwyczaj wyglada malo atkrakcyjnie (przede wszystkim kolorystycznie)

 

jezeli ktos ma jakies doswiadczenie, to prosze sie podzielic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze gra jest nie warta swieczki. w swoim poprzednim aucie mialem chlapacze z allegro, zaplacilem za nie bodajze 15zl/komplet na os. mrozy, szuter, krawezniki, bloto - przeszly wszystko bez najmniejszego uszczerbku. niestety nie moge teraz znalezc goscia (byl bodajze z łodzi) wycinal z jakiegos materialu sprowadzonego z niemiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chojny ma też fajny komplecik chlapaczy, mógłby się pochwalic trochę.

 

jak tylko wróce do domu zamieszcze zdjecia. Pamietam że jak je zdejmowałem nie do końca do siebie pasowały, ktoś je po pijaku chyba wycinał ale wynik ostateczny jest całkiem, całkiem. o montażu to może nie bedę wspominał bo mnie zaraz krew zaleje, od miesiecy nie moge sie za to zabrać :???:

 

:edit:

 

przypomniało mi się że mam zylion fot w telefonie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...