Skocz do zawartości

koszt malego przegladu


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakie sa koszta malego przegladu po 10tys w imprezie 98 non turbo

wlacznie z wymiana oleju i filtra i ogledzinami auta (przewody i wszystko co sie powinno znalesc w taki przegladzie)

czy ceny sa odgorne czy zalerza od serwisu (mi odpowiada mikolow na slasku)

czy serwis wystawia jakis dokument co bylo zrobione i jak wyglada auto po ogledzinach??

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam

jakie sa koszta malego przegladu po 10tys w imprezie 98 non turbo

wlacznie z wymiana oleju i filtra i ogledzinami auta (przewody i wszystko co sie powinno znalesc w taki przegladzie)

czy ceny sa odgorne czy zalerza od serwisu (mi odpowiada mikolow na slasku)

czy serwis wystawia jakis dokument co bylo zrobione i jak wyglada auto po ogledzinach??

pozdrawiam i dziekuje

 

z tego, co pamiętam, to zamieszczałem ceny przeglądów na stronie głównej, poszukaj albo w archiwum, albo w moich postach :cool:

 

aaa, zresztą... masz: ceny przeglądów impreza non-turbo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego, co pamiętam, to zamieszczałem ceny przeglądów na stronie głównej, poszukaj albo w archiwum, albo w moich postach :cool:

 

aaa, zresztą... masz: ceny przeglądów impreza non-turbo

 

To moze byc nieaktualne(2006 r) ze wzgledu na koszt "roboczogodziny"- wzrosła zdecydowanie .

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc nieaktualne(2006 r) ze wzgledu na koszt "roboczogodziny"- wzrosła zdecydowanie .

A nie mozna byloby od razu podac, ile ta roboczogodzina wynosi obecnie?

Różnie , zależnie od miasta......inna jest w Lublinie a inna w Wa-wie więc nie mozna . W Fordzie np. może to byc od 180 do 260 zł brutto w zalezności gdzie , co itd....

Trzeba dzwonic i pytac ile kosztuje robocizna za przegląd np. po 15/30/ czy 100 tys km.

Co opłaca się np. w Bielawie...(pozdr.) to może nie oplacac sie np. w Krk (pozdr.) ze wzgledu na koszty utrzymania firmy a w ostatnich dwoch latach podrożało wszystko .

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam pana panie andrzeju ale umieszcze pewna nazwe firmy ale nie w pl bo nie mieszkam tam wiec chyba to nie konkurencja:))

Zastanawialem sie co lejecie(dalej brak odpowiedzi!!) i koszta czy robic to w uk czy w pl

wiec pewna fimra (scoobi) panowie powiedzieli tak przeglad po 10tys olej motul filtr subaru( oem)

ekspertyza werzy hamulcow itp itd z wystawieniem dokumentow w jakim stanie jest auto

koszt 80 funtow z materialami i VAT czyli ok 380zl z materialami!!!!!!!!!

 

Niestety dzwonienie to ciezko ( jestem w UK) dalej nikt nie udzielil mi odpowiedzi czy salon wystawia dokument poprzegladowy w jaki mstanie jest auto (lubie to zbierac przydaje sie w przyszlosci przy sprzedarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekspertyza werzy hamulcow itp itd z wystawieniem dokumentow w jakim stanie jest auto

koszt 80 funtow z materialami i VAT czyli ok 380zl z materialami!!!!!!!!!

 

Za tyle tez zrobilbym prawdopodobnie te czynnosci wraz z olejem i filtrem...ale ja myślalem o przegladach 15/30/45 tys . gwarancyjnych z narzuconymi czynnosciami przez gwaranta..i czasu na to przeznaczonego.Oczywiście w Twoim przypadku należy to zrobic na miejscu nawet gdy okaze sie , że jeszcze cos trzeba dopłacic......

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A nie mozna byloby od razu podac, ile ta roboczogodzina wynosi obecnie?

 

Właśnie pytałem w serwisie, 140 zł netto/godz , przegląd po 15 tys 2 godziny, filtr powietrza 80 , olej jakieś 50zł/litr, filtr przeciwpyłkowy 200 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna byloby od razu podac, ile ta roboczogodzina wynosi obecnie?

 

Właśnie pytałem w serwisie, 140 zł netto/godz , przegląd po 15 tys 2 godziny, filtr powietrza 80 , olej jakieś 50zł/litr, filtr przeciwpyłkowy 200 !

a cena litra oleju to nie wymiata :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena litra oleju to nie wymiata

zalezy jakiego? Jesli Motul 15W50 to srednio na rynku to 45-55 PLN.

Jesli Mobil1 5W50 - to mozna kupic po ok. 40 PLN/l - czyli faktycznie nieco taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena litra oleju to nie wymiata

zalezy jakiego? Jesli Motul 15W50 to srednio na rynku to 45-55 PLN.

Jesli Mobil1 5W50 - to mozna kupic po ok. 40 PLN/l - czyli faktycznie nieco taniej.

pumex1proszę cię, motul do wolnego ssaka 2.0 :shock: , no z drugiej strony kto bogatemu zabroni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li, no faktycznie - z rozpedu pojechalem cenami do zaturbinionych. Poza tym Motulem mozesz zalac - tyle, ze inne parametry :)

spox :cool: ale motul w ssaku to moim zdaniem przerost formy nad treścią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li, a za jaki olej krzyknęli 50 zł za litr?

a to nie do mnie powinno byc pytanie :cool:

 

Właśnie pytałem w serwisie, 140 zł netto/godz , przegląd po 15 tys 2 godziny, filtr powietrza 80 , olej jakieś 50zł/litr, filtr przeciwpyłkowy 200 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było by jednak korzystać z ASO , które potrafi przytrzymać wykwalifikowanych mechaników i ma realne ceny. I przechodzimy do konkretów :

 

1) a) W GL 2,0 rozumiem przeglądy są co 15k.

B) Ile kosztuje taki przegląd i co zawiera : filtr oleju,olej,filtr powietrza,coś jeszcze ?

c) Co ile jest duży przegląd ? co 120k ?

d)co zawiera : mały przegląd plus wymianę rozrządu , co jeszcze ?

 

2) a) W GT 2,0 rozumiem przeglądy są co 15k.

B) Ile kosztuje taki przegląd i co zawiera : filtr oleju,olej,filtr powietrza,coś jeszcze ?

c) Co ile jest duży przegląd ? co 120k ?

d)co zawiera : mały przegląd plus wymianę rozrządu , co jeszcze ?

 

Mogą być ceny Warszawie.Korzystając z okazji i uprzejmości Pana AK.

 

PS. Wprawdzie mógłbym zadzwonić ale w ten sposób zostanie zapisane na forum a jeśli będzie korzystnie to może więcej userów skieruje się do ASO ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W GL 2.0 i w GT 2.0 przeglądy co 12.5 tys Koszt przegladu to 811zl GL i 780 zl GT. Ta cena zawiera wszystko co jest przewidziane do wym. i sprawdzenia ( w tym dośc drogi olej Mobil/Motul/Castrol do wyboru )

Duzy przeglad to 100 tys . Koszt to 2600zl GL i 3300 zł GT W tym wszystko co jest przewidziane do wym i sprawdzenia ( w tym rozrząd )

AK

ps."sprawdzenie" moze powodowac koniecznosc wymiany czy naprawy ale o tym klient informowany jest telefonicznie i to on decyduje.... :wink: Ceny aktualne do 1.07.08....ważna karta Subaru to 10 % rabatu :!: Podane ceny obowiązuja wyłącznie w aso-koper :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...