Skocz do zawartości

Zmiana spojlera mini -> naleśnik


kofcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzisiaj przestał mi się podobać mój spojler :evil: i zastanawiam się nad zamianą go na znany z WRX'ów naleśnik. Zastanawiam się jak jest mocowany ten obecny - mini. Zaglądałem, ale nie widzę żadnych śrub :shock:. Jednym słowem - czy nie będzie technicznego problemu z zamianą (np. otwory w innych miejscach)...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak długo wytrzymałeś :mrgreen:

 

poszukaj całej klapy juz ze spojlerem i podmień :wink:

 

...od lipca :mad:. Jest nawet cały tył z naleśnikiem na allegro. Może i to jest wyjście. Pomalować wystarczy...

 

aaa. Jeszcze pytanie. W moim MY06 tylna klapa jest stalowa czy aluminiowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio biedaku...cos ty zrobil z tym autem...

 

nalesnik ma inne mocowania.parapet jeszcze inne.zamow parapet.nalesnik znudzi ci sie zaraz.

albo zaszpachluj dziury i polakieruj albo kup nowa klape.

klapa jest stalowa.pamietaj ze jak ci sie znudzi nalesnik zabawa od poczatku poniewaz nalesnik zostawia stare wgniecenia na klapie od docisku srub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, że parapet nie bardzo będzie pasował do Imprezy RC? :roll:

 

bedzie pasowal.jest szkola jazdy ktora ma subaraki rc i pod klientow pozakladali skrzydla.

 

wszyscy mysla ze jezdza sti :) pamietaj ze tylko by jestesmy lekko zboczeni i orientujemy sie w temacie.

 

ostatnio kolega mnie zapytal czy subarakiem jezdze w rajdach :))) widzac moja narmalna cywilna wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, i bylo tak szpecic samochod? Wstawiaj parapet i zaszpachluj te dziurki

 

kofcio biedaku...cos ty zrobil z tym autem...

 

(...)

 

albo zaszpachluj dziury i polakieruj albo kup nowa klape.

 

:evil: ...miało być ładnie, ale ostateczny efekt zobaczyłem dopiero przy odbiorze auta... Pytanie za 100 punktów. Wolałbym nie wymieniać klapy, ze względu na gwarancję i wyższe koszty. Sam naleśnik byłby super, ale...

 

...czy da się zaszpachlować te otwory w taki sposób, żeby mi nie zeżarło klapy za dwa lata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, wszytsko się da.

 

:wink:

 

nooo. to rewelacja. może orientujesz się jak z gwarancją?? chciałbym to zamienić w ASO w Warszawie, będzie trochę drożej, ale może jest szansa, że zostanie gwarancja na blachę...

 

...aha. na co zwrócić uwagę przy zakupie. nie wiem jak mocowany jest ten spoiler. czy otwory w spoilerze są z metalowymi, gwintowanymi gniazdami?? chciałbym uniknąć ewentualnych problemów z założeniem przy dobrym wyglądzie zewnętrznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, wszytsko się da.

 

:wink:

 

nooo. to rewelacja. może orientujesz się jak z gwarancją?? chciałbym to zamienić w ASO w Warszawie, będzie trochę drożej, ale może jest szansa, że zostanie gwarancja na blachę...

 

...aha. na co zwrócić uwagę przy zakupie. nie wiem jak mocowany jest ten spoiler. czy otwory w spoilerze są z metalowymi, gwintowanymi gniazdami?? chciałbym uniknąć ewentualnych problemów z założeniem przy dobrym wyglądzie zewnętrznym...

 

Jak chcesz zakładać w ASO, to nie martw się o problemy z założeiem, niech ASO się martwi. Ja osobiście zakladalem naleśnika do RC (parapet dodaje za dużo KM i trzeba częściej odpierac ataki szybszych aut :mrgreen: ) i problemów z założeniem praktycznie nie było, wiertarka, trochę wolnego czasu i jest OK. Jednak te otwory po Twoim aktualnym spojlerze to trochę utrudnia sprawę. Zaszpachlujesz, to trzeba raczej całą klapę malować, a potem jak będziesz sprzedawać samochód to ktoś z miernikiem Ci powie, że tył malowany :???:

Najlepiej pojedź do ASO i zobacz co Ci powiedzą i ile zaspiewają za taką robotę, jak będziesz zmieniać u nich to gwarancji IMO raczej nie powinieneś stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jednak te otwory po Twoim aktualnym spojlerze to trochę utrudnia sprawę. Zaszpachlujesz, to trzeba raczej całą klapę malować, a potem jak będziesz sprzedawać samochód to ktoś z miernikiem Ci powie, że tył malowany :???:

 

...no właśnie. Mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć?? Z tego co wyczytałem w sieci, takie otwory najpierw trzeba zaspawać, potem zaszpachlować, ale czy maluje się całą klapę czy nie?? Dobrze by było wiedzieć, żeby mi nikt nie chciał malować całości jeśli nie ma takiej potrzeby.

 

O sprzedaż narazie się nie martwię. Jeśli będzie gwarancja to bezproblemowo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...