Skocz do zawartości

Sklepik Internetowy SUBARU - propozycje forumowiczów


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Waldemar Biela: Świat alternatywny - bez cenzury

O czym ta książka ? Gdzie ją można kupić ? Czy istnieją książki/poradniki na temat stylu jazdy i w ogóle samochodami z turbosprężarkami albo/i stałym napędem na 4 koła - czyli o Subaru ?

Wystarczyłyby namiary do Amazon. com czy merlin.pl lub gdzie indziej, ale chętnie bym takie książki zobaczył w ASO.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mi to sie marzy taka niebieska posciel z wielkimznaczkiem subaru mam juz piekny recznik z autem i znaczkiem portwel plakaty model zdjecia smycz do kluczy ale ta posciel to po prostu marzenie czy jest mozliwa???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie marzy taka niebieska posciel z wielkimznaczkiem subaru mam juz piekny recznik z autem i znaczkiem portwel plakaty model zdjecia smycz do kluczy ale ta posciel to po prostu marzenie czy jest mozliwa???????????

:arrow: Nati712

Zakładam, że jesteś => 1993.

Zgłoś się do wujka azteca to jakoś tę pościel wykombinujemy :cool: :oops::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakies akcenty subaru do innych naszych wielokolek, np kask motocyklowy lub rowerowy ?? juz nie mowiac o kasku do "brum brum".

Skarpetki (nie koniecznie niebianskie ) z malom swinkom albo STI . Agenda ze swietami Subaru i ciekawymi adresami (bez podtekstow prosze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
mi zdecydowanie brakuje częsci tuningowych, i nie tylko, sygnowanych przez Sti

 

popieram w 100% - szukamy tego wszystkiego po jakis scoobych i innych takich, a w polsze niczewo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie marzy taka niebieska posciel z wielkimznaczkiem subaru mam juz piekny recznik z autem i znaczkiem portwel plakaty model zdjecia smycz do kluczy ale ta posciel to po prostu marzenie czy jest mozliwa???????????

A co to ten portwel? :shock:

To jakaś część do samochodu? :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sklepiku.... sklepiku.

Ja namiętnie wszędzie szukam gumowych dywaników do Imprezy MY99 i nie mogę znaleźć :( W "sklepiku" są tylko do MY08 ( http://www.sklep.subaru.pl/dywaniki-imp ... d-207.aspx )

Bardzo bym chciał tokowe ale pasujące do MY99 chyba że te z MY08 pasują idealnie do MY99

Ewentualnie może można takowe zorganizować do MY99...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję gadzet opaskę silikonową 820.jpg i napis subaru na biało tez na niebieskim tle i obok logo subaru :) a 2 moja propozycja to kubełek rajdowy znaczy stojak na komórkę coś takiego : 393_1.jpg kiedyś widziałem w chinskim sklepie po 20zł więc wyprodukowanie nie będzie takie drogie, a teraz nigdzie nie mogę tego kupić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...