Jump to content
Sklepik

Sklepik Internetowy SUBARU - propozycje forumowiczów

Recommended Posts

Sklepik, okulary nie powalaja. Sa raczej mocno sportowe a w zasadzie mocno wodno-narciarskie i gdybym mial wybierac to tylko pierwsze. A moze masz jeszcze inne propozycje?

Torby/walizki - wszystkie sa fajne i wyjatkowo oryginalne. Gdybys mial ta pierwsza w Blue Mica to (jesli cena bedzie rozsadna i logowka dyskretna) moze to byc hit.

Jesli chodzi o posciel - dlaczego nie przejdzie? Przeciez to jest na razie najbardziej chodliwy towar z tych wszystkich proponowanych do tej pory! Ja mam corke i wlasnie sie jej zapytalem czy chcialaby miec posciel Subaru: buzia sie usmiechnela, oczy szeroko otwarte i glosne TAAAAAK.

Pościel mojego synka.

Obrazek Obrazek

Hogi za ile sprzedasz :twisted:

Uważam że pościel byłaby jedną z ciekawszych propozycji

hogi gdzie kupiles?

popieram sam bym chetnie kupił tego typu pościel "dla dzieci" , najlepiej 200x220 bo one lubią duze łóżka :twisted:

beben_wrc Na Allegro u tego Allegrowicza.

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Te ostatnie są już całkiem calkiem, ale jesli idziemy w stronę sportowych to można by na Uvexa zerknąć

Sklepik, pierwsze sa zajebiste :-) Porucznik Cobretti we wlasnej osobie. Tylko zapalke w usta i trzy karabiny w grilu Subaru :twisted:

No w sumie jak sie przyjrzeć to też bym sobie je kupił

To kiedy będą ????

No w sumie jak sie przyjrzeć to też bym sobie je kupił

To kiedy będą ????

Nadal nie mam modelu :cry: który zadowoli chociaż większość z was.,,,

rób ankiety i wybieramy :-)

Sklepik, pierwsze sa zajebiste

Tyż biorę w ciemno. No normalnie - Czas apokalipsy, Taksówkarz, Psy107...czyli klasyka westerna :mrgreen:

G.

Mnie się podoba krój kurtki polarowej Impreza, więc byłbym zainteresowany ale bez paru rzeczy :razz:, jak na zmodyfikowanym przeze mnie zdjęciu:

propbl6.jpg

0000521bx6.th.jpg

:cool: :lol:

...tylko, że marka bardziej z Porsche się kojarzy niż z Subaru :wink:

Sklepik, a będą kiedyś zwykłe koszulki z napisem subaru dla dzieci w rozmiarze np. 116 cm ale nie za 80 czy 100 zł, tylko w cenie przystępnej?

Sklepik, a będą kiedyś zwykłe koszulki z napisem subaru dla dzieci w rozmiarze np. 116 cm ale nie za 80 czy 100 zł, tylko w cenie przystępnej?

Na wiosnę odnowią sie rozmiarówki

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 4:48 pm ]

Mnie się podoba krój kurtki polarowej Impreza, więc byłbym zainteresowany ale bez paru rzeczy :razz:, jak na zmodyfikowanym przeze mnie zdjęciu:

Obrazek

Na razie czekam na odszycie modelu który wstawiłem miesiąc temu.

Powolutku.

O podkładkach pod myszkę chyba nikt nie wspominał :roll: :mrgreen:

Z RÓZNYMI MODELAMI SUBARU :?:

buty Subaru - np. we wspolpracy z Puma? (ztcw sponsoruja LK :twisted: )

Okulary lata 80-te style wymiataja - teraz jest moda na retro, zdaje sie 8)

co do torby na laptopa - pomysl z kieszonkami na zasilacz i kable b dobry! pamietajmy, ze rozmiar musi pasowac min do ekranu 15,4" (panoramiczny). Bo juz o 17" nie bede marzyl (cholernie trudno znalezc). Jesli chodzi o styl, to ja bym byl raczej za dyskretnym, niz za blue mica + zlote wykonczenia i jebutny napis SUBARU ;)

Pozostajac przy temacie IT: moze tak zacna firma jak Logitech by sie zgodzila na jakas specjalna serie myszek, padow czy kierownic?

Ja jestem za tym, jak wiekszosc, zeby lepiej wspolpracowac z renomowanymi firmami ;)

buty Subaru - np. we wspolpracy z Puma? (ztcw sponsoruja LK :twisted: )

Okulary lata 80-te style wymiataja - teraz jest moda na retro, zdaje sie 8)

co do torby na laptopa - pomysl z kieszonkami na zasilacz i kable b dobry! pamietajmy, ze rozmiar musi pasowac min do ekranu 15,4" (panoramiczny). Bo juz o 17" nie bede marzyl (cholernie trudno znalezc). Jesli chodzi o styl, to ja bym byl raczej za dyskretnym, niz za blue mica + zlote wykonczenia i jebutny napis SUBARU ;)

Pozostajac przy temacie IT: moze tak zacna firma jak Logitech by sie zgodzila na jakas specjalna serie myszek, padow czy kierownic?

Ja jestem za tym, jak wiekszosc, zeby lepiej wspolpracowac z renomowanymi firmami ;)

Torba na laptop juz jest. Zastanawiam sie czy ma być niebieska czy czarna?! Torba wielkości na laptop 17" z regulacją wielkości głównej komory. Posiada aluminiową rame i wypełnienie z gąbli. Ma też aktówkę na dokumenty i mniejsze kieszenie na osprzęt.

Myszka się tworzy. Ma mieć kształt imprezy z oklejeniami na bierzący sezon.

Buty to grzążki temat -odpuszczę sobie.

Czy w ofercie sklepiku są jakieś plakaty naścienne z Subaru ? bo nic nie znalazłem

Plakatów - brak

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 4:09 pm ]

Zamówiłem już okulary ;)

Będą zeppeliny - całkiem sympatyczne