Skocz do zawartości

Sklepik Internetowy SUBARU - propozycje forumowiczów


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Pewnie wielokrotnie ten wątek się już tutaj pojawiał ale trzeba go odnowić bo żadne nowości nie pojawiają się w sklepiku :P

Wszystkie wasze pomysły są świetne :) Zbliżają się urodziny mojego chłopaka, który jest ogromnym fanem Subaru, zawsze miałam idealny prezent dla niego i 100% pewności, że będzie z niego zadowolony :) Jednak nie tym razem.. Myślę o zamówieniu pościeli ze zdjęciem subaru a na poduszkach napis i gwiazdki tylko ciekawe jak to wyjdzie.

Dlatego prosimy o więcej gadżetów :)

 

Kilka moich pomysłów (niektóre już się pojawiały ale przypomnę o nich) ale może ktoś je kiedyś zrealizuje :)

- zegarek na rękę, ścienny, budzik (jeszcze gdyby zamiast zwykłego alarmu miał dźwięk silnika to już w ogóle byłoby super :P )

- bokserki męskie (z autkiem, świnką, z logiem )

- kalendarz !! ścienny (duży - plakat, mniejszy - każdy miesiąc z innym zdjęciem subaru wiadomo miesiące zimowe w śniegu jesień gdzieś w lesie liście itp. wiadomo) do postawienia na biurku czy nawet organizer skórzany z logiem subaru

- pościel granatowa z żółtym napisem albo jakieś zdjęcie auta

- widziałam odświeżacz do auta w necie fajny pomysł taki do zawieszenia przy lusterku

- ubranka dla dzieci śpioszki, buciki, czapeczka ( było to wszystko ale już jest nie do kupienia)

- była śliczna bombka ale już niestety nie w tym roku..

- maskotka ( większa niż te co są :) mam takiego misia z 25 cm ma ale już takich nie ma )

- parasol składany

- portfel

- etui na dokumenty

- fotoksiążka

- obraz ( jakieś czarno-białe artystyczne zdjęcie autka w czarnej ramie albo w normalnych kolorach)

- kubeczki, długopisy i wiele takich dupereli, które cieszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi sie podoba kolekcja AUTOart

http://www.autoartmodels.com/en/

Gdyby logo Subaru umiescic na kilku produktach, bylaby to fajna oferta na odswiezenie sklepiku, np. magnesiki na lodowke w ksztalcie tarczy z zaciskiem hamulcowym, takiez same breloczki i zegary scienne, wizytownik w ksztalcie silnika bokser, czy intercoolera z logo STI, i wiele innych. Sklepik jako firma zapewne mialby wplyw na Autoart aby cos takiego stworzyc, ( a moze i centrala Subaru ?). Z modeli maja jeszcze Legacy - moze tez te modele pojawilyby sie w Sklepiku. To taka moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy było, ale szukam teraz jakiegos fajnego etui do iphona 4s i nic ciekawego subarakowego nie ma. Moze sklepik by pomyslal o czyms eleganckim, moze metalowym w barwach scoobie ?

 

mnóstwo forumowiczów ma ten model lub 4 ktory jest identyczny wiec sprzedaz powinna byc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tez jestem za spinkami do mankietow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinki, breloki do kluczy etc to nie problem, materiał wykonania również: złoto, srebro, brąz, alpaka, różnego koloru emalie, dam radę zrobić ;)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...