Skocz do zawartości

Sklepik Internetowy SUBARU - propozycje forumowiczów


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Sklepik, okulary nie powalaja. Sa raczej mocno sportowe a w zasadzie mocno wodno-narciarskie i gdybym mial wybierac to tylko pierwsze. A moze masz jeszcze inne propozycje?

 

Torby/walizki - wszystkie sa fajne i wyjatkowo oryginalne. Gdybys mial ta pierwsza w Blue Mica to (jesli cena bedzie rozsadna i logowka dyskretna) moze to byc hit.

 

Jesli chodzi o posciel - dlaczego nie przejdzie? Przeciez to jest na razie najbardziej chodliwy towar z tych wszystkich proponowanych do tej pory! Ja mam corke i wlasnie sie jej zapytalem czy chcialaby miec posciel Subaru: buzia sie usmiechnela, oczy szeroko otwarte i glosne TAAAAAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik, a będą kiedyś zwykłe koszulki z napisem subaru dla dzieci w rozmiarze np. 116 cm ale nie za 80 czy 100 zł, tylko w cenie przystępnej?

 

Na wiosnę odnowią sie rozmiarówki

 

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 4:48 pm ]

Mnie się podoba krój kurtki polarowej Impreza, więc byłbym zainteresowany ale bez paru rzeczy :razz:, jak na zmodyfikowanym przeze mnie zdjęciu:

Obrazek

 

Na razie czekam na odszycie modelu który wstawiłem miesiąc temu.

 

Powolutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty Subaru - np. we wspolpracy z Puma? (ztcw sponsoruja LK :twisted: )

 

Okulary lata 80-te style wymiataja - teraz jest moda na retro, zdaje sie 8)

 

co do torby na laptopa - pomysl z kieszonkami na zasilacz i kable b dobry! pamietajmy, ze rozmiar musi pasowac min do ekranu 15,4" (panoramiczny). Bo juz o 17" nie bede marzyl (cholernie trudno znalezc). Jesli chodzi o styl, to ja bym byl raczej za dyskretnym, niz za blue mica + zlote wykonczenia i jebutny napis SUBARU ;)

 

Pozostajac przy temacie IT: moze tak zacna firma jak Logitech by sie zgodzila na jakas specjalna serie myszek, padow czy kierownic?

 

Ja jestem za tym, jak wiekszosc, zeby lepiej wspolpracowac z renomowanymi firmami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty Subaru - np. we wspolpracy z Puma? (ztcw sponsoruja LK :twisted: )

 

Okulary lata 80-te style wymiataja - teraz jest moda na retro, zdaje sie 8)

 

co do torby na laptopa - pomysl z kieszonkami na zasilacz i kable b dobry! pamietajmy, ze rozmiar musi pasowac min do ekranu 15,4" (panoramiczny). Bo juz o 17" nie bede marzyl (cholernie trudno znalezc). Jesli chodzi o styl, to ja bym byl raczej za dyskretnym, niz za blue mica + zlote wykonczenia i jebutny napis SUBARU ;)

 

Pozostajac przy temacie IT: moze tak zacna firma jak Logitech by sie zgodzila na jakas specjalna serie myszek, padow czy kierownic?

 

Ja jestem za tym, jak wiekszosc, zeby lepiej wspolpracowac z renomowanymi firmami ;)

 

Torba na laptop juz jest. Zastanawiam sie czy ma być niebieska czy czarna?! Torba wielkości na laptop 17" z regulacją wielkości głównej komory. Posiada aluminiową rame i wypełnienie z gąbli. Ma też aktówkę na dokumenty i mniejsze kieszenie na osprzęt.

Myszka się tworzy. Ma mieć kształt imprezy z oklejeniami na bierzący sezon.

 

Buty to grzążki temat -odpuszczę sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...