Skocz do zawartości

Osram NightBreaker


kofcio

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja doloze swoje 5gr :wink: :

W ciagu 5 lat przetestowalem rozne zarowki (H7) i moje obserwacje sa nastepujace:

-Tunsgram Megalight+90% - zdecydowanie najlepiej swiecace zarowki i widac to wyraznie zaraz po zalozeniu. Nawet mnie w serwisie zapytali co to za zarowki, bo tak ladnie swieca.

Niestety wytrzymywaly 3-7m max :P

- Tunsgram +50% - ciut gorzej swiecily od powyzszych a wytrwaly podobnie

- Philips Nightguide, calkiem dobre zarowki, wyraznie lepiej swiecily niz standardowe, przepalily sie po ok 9m

- Osram Nightbreaker - zmienilem je ze standardowych kupionych na Orlenie i praktycznie nei widac roznicy, polegly po 5 miesiacach (i to letnich). Jak dla mnie dotad najgorsza opcja. Drogie, slabo swieca i szybko sie pala

 

W miedzyczasie kupowalem na stacjach standardowe Tunsgramy lub Narva - takie jakie akurat byly dostepne, ich czas zycia to na ogol do 6m. Wyraznie widac, ze w sezonie zimowym zarowki leca duzo szybciej. Czesto bylo tak, ze przejezdzilem od wiosny do zimy, a potem przez sama zime musialem znow wymieniac. Co ciekawe zarowki zazwyczaj palily sie jedna po drugiej +/- ok 2 tyg.

 

Troche juz mialem dosc wydawania pieniedzy i ciaglej wymiany (w Obk mozna latwo jest uszkodzic mocowanie :evil: ), dlatego przed ta zima kupilem: Osram Ultra Life z 3-letnia gwarancja. Swieca slabiutko, ale moze nie bede musial tak czesto ich wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...