Skocz do zawartości

Forester 2008


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem okazje zetknac sie przez ostatnie dwa dni z nowym Foresterem. Nie jezdzilem, ale wymacalem caly samochod. Ponizej refleksje.

 

- przod bardzo podobny do Outlandera, co wg mnie jest zaleta,

- znacznie obszerniejsze wnetrze,

- lepsze materialy wykonczeniowe (za wyjatkiem plastikowej deski),

- wiekszy kufer,

- lepsze fotele - wygodniejsze i z lepszym bocznym trzymaniem,

- deska rozdzielcza zblizona wygladem do tej z imprezy,

- przy Tribece wydaje sie nieznacznie mniejszy (!),

- proporcje samochodu koreanskiego - przod niczym z auta osobowego, kabina z SUVa (troche to dziwnie z boku wyglada),

- ramki w drzwiach :(

- tyl samochodu lekko kontrowersyjny - ogromne swiatla i niemal wpisany w kwadrat.

 

Podsumowujac:

- wg mnie kolejne Subaru zrwyajace z przeszloscia (dla mnie to smutne, bo jestem wielkim fanem tej marki i duzo dla niej bylem i jestem (jeszcze) w stanie poswiecic),

- bedzie sprzedawal sie jeszcze lepiej od poprzedniego forestera. Jest wiekszy, lepiej wykonany i patrzac na reakcje ogladajacych wywoluje pozytywne emocje.

 

P.S.

Na salonie w Detroit stalo kilka Imprez w tym czarny WRX sedan i czerwone STI hatch. Przechodzi sie obok nich bez zadnej reakcji. Kiedys jak przechodzilem obok STI, to zawsze cisnelo mi sie na usta "ja p@#@$@ STI", teraz prawie nie zauwazylem, ze ten hatch to STI. :(

 

Info o Foresterze:

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_16 ... azalo.html

 

Forester na filmie:

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_17 ... lmach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Podsumowujac:

- wg mnie kolejne Subaru zrwyajace z przeszloscia (dla mnie to smutne, bo jestem wielkim fanem tej marki i duzo dla niej bylem i jestem (jeszcze) w stanie poswiecic),

- bedzie sprzedawal sie jeszcze lepiej od poprzedniego forestera. Jest wiekszy, lepiej wykonany i patrzac na reakcje ogladajacych wywoluje pozytywne emocje. (...)

 

czyli wyglada na to, ze Subaru coraz bardziej "Tojotyzuje sie" :mrgreen:

tj. robi coraz lepsze, ale bezduszne auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na salonie w Detroit stalo kilka Imprez w tym czarny WRX sedan i czerwone STI hatch. Przechodzi sie obok nich bez zadnej reakcji. Kiedys jak przechodzilem obok STI, to zawsze cisnelo mi sie na usta "ja p@#@$@ STI", teraz prawie nie zauwazylem, ze ten hatch to STI. :(

 

Wpadaj na Jacka. Mam. Stoi i się marnuje. Opijemy smutki.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...