Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów w OBK MY04


Rzeznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Lampy ze spryskiwaczami od OBK MY07 nie pasują do modelu OBK MY04. Czy komukolowiek udało się zamontować spryskiwacze reflektorów w OBK MY04-06 (do zmiany lamp)?

Przy obecnej aurze lampy po przejechaniu 10 km w trasie są tak brudne, że niezależnie od żarówki to mało co widać po zmroku (delikatnie ujmując temat).

 

Będę wdzięczny za info.

 

Pzdr,

 

Rzeznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja niestety nie pomogę w temacie, bardziej chcę podłączyć inne pytanko, żeby nie tworzyć nowego-starego wątku.

Czy ktoś ma doświadczenia z montażu spryskiwaczy reflektorów dedykowanych do aut innej firmy w Imprezie? Czy może da radę w bug-eye'u zainstalować spryskiwacze z któregoś z modeli subaru? Gdzieś mi się przewinęła na forum informacja, że ktoś sprawnie zamontował spryskiwacze z którejś wersji BMW, ale nie mogę tego odkopać teraz...

Brak spryskiwaczy to chyba pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy przy badaniu technicznym auta z ksenonami. Przymierzam się do zainstalowania ksenonów i nie chciałbym później jeździć i szukać jakiegoś "łaskawego" diagnosty. Ogólnie chodzi o to, żeby działało, wyglądało zawodowo i nie wzbudzało żadnych podejrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...