Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie Plejad był kręcony film, czy on będzie ogólnie dostępny? Chciałabym mieć taką pamiątkę po Plejadach. Ktoś wie coś na ten temat?

Film byl krecony na wszystkich trasach i czesciowo pokazany juz wieczorem. Bedzie dostepny z ktoryms z kolejnych wydan Plejad - ale ktorym...to juz nie powiem :mrgreen:

 

pumex1, pozdrawiam Cię również, choć nie poznaliśmy się osobiście, ale widzę że mnie rozpoznałeś

boćkowa koszulka się przydała

koszulki sie przydaja :) co prawda moja to z pierwszej produkcji forumowej z II Zlotu Plejad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli generalnie nam klepaliście :)

 

U nas w pozostałych próbach: drezyna (nie znam czasu), noże 4 trafienia, celowanie 8, regularność 9:91,92, mapa zero, pytania tragedia.

 

No ja niestety poniosłem koszty ryzyka i z oponami bardzo nie trafiłem w aurę... zamiast słyszeć lewo prawo, podczas jazdy słyszałem różaniec.... podczas prób i objazdówek... :P

 

Natomiast z Jumpmenem na drezynie 72 s i nożami 6 na 6 :P

Cudem jazda na nudnąmaniakalność wyszła 10:07 mimo braku stopera i nie skasowania licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie Plejad był kręcony film, czy on będzie ogólnie dostępny? Chciałabym mieć taką pamiątkę po Plejadach. Ktoś wie coś na ten temat?

 

ja nie chcę, żeby był publicznie udostępniony :!:

 

 

:wink: ziart :mrgreen:

 

 

 

chodzi o to, że jedynie ciut jestem mniej fotogeniczny od pozostałych :mrgreen:

 

i jeszcze jednno, nie wiem skąd tak duzo gumy na tym filmiku, skoro nie startowałem :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dostepny z ktoryms z kolejnych wydan Plejad

W kiosku ruchu tego nie prowadzą :razz: , przynajmniej w Gdańsku nic o tym nie wiadomo, mam sobie zamówić prenumeratę :?:

Nie należę do klubu subaru... :???:

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 3:11 pm ]

Poza tym wieczorem nie widziałam filmu bo z trasy wróciliśmy przed 21, mając notabene numer startowy 21 i nie zostaliśmy zbyt długo na imprezie. Następnego dnia wyjechaliśmy rano, żeby zdążyć na Kubucę do Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kiosku ruchu tego nie prowadzą :razz: , przynajmniej w Gdańsku nic o tym nie wiadomo, mam sobie zamówić prenumeratę :?:

Nie należę do klubu subaru... :???:

 

Możesz zamówić prenumeratę nie należąc do klubu i/lub nabywać kolejne numery w ASO - każde ASO ma zapas tego wspaniałego periodyku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kiosku ruchu tego nie prowadzą

z tego co pamietam to uczestnicy otrzymywali przesylke z filmem :)

 

Następnego dnia wyjechaliśmy rano, żeby zdążyć na Kubucę do Gdańska.

Tozto figlarz... do Gdanska przyjechal w miedzyczasie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, gratulacje ! Wrocław na II i III miejscu na trasie terenowej ! Jakby Cię nie zablokowali maruderzy, byłoby lepiej ... ;)

 

img0797cu2.jpg

 

Jak się dowiesz, gdzie można dobrze umyć auto (od spodu), to daj znać.

 

Ja kurtkę i polar oddałem do Joasi do wymiany ... ciekawe czy mi odeśle dobre rozmiary ...

 

Film powinien być gotowy za ok. 1 mies. (tak słyszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki =) Grzegorz, czy ja dobrze kojarze, ze to twoje jest II miejsce? Jesli tak, to rowniez gratulue :mrgreen:

 

Ja sie pytalem w biurze zlotu i stwierdzili, ze nie ma szans na wymiane - zamowili "standardowe" rozmiary liczac, ze "nie bedzie za male, ani za duze" :roll:

 

W efekcie dostalismy kurtki M i L (na pilota bardziej by pasowala S, a na mnie to tak z XXL) oraz polary XXL i... XXL :roll:

 

Za to plecaczki sa wypasne - na laptopa 14" jak znalazl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubicę oglądaliśmy w domowych fotelach, odpowiednio wyprofilowanych :cool:

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 3:30 pm ]

Najśmieszniejsze jest z naszej podróży, dość dalekiej na Plejady, że w czwartek ja jechałam do Wałbrzycha i wyszło wg komputerka średnie spalanie 7,8 a mężowi w drodze powrotnej 7,6 :roll: .

:mrgreen:

Ale to specjalna wiadomość dla Harvestera, dokumentację załączę w odpowiednim wątku :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, dobrze kojarzysz :mrgreen: wyprzedziłem Cię o 15,95 pkt ...

 

w biurze zlotu też mi powiedzieli, żebym spadał na drzewo, podeślę Ci na PW namiary kontakowe na osobę, która może Ci pomóc wymienić kurtki ...

 

nie wiem, czy wiesz, ale zwyciężcy trasy terenowej nie stawili się na odbiór nagrody niespodzianki, która tym samym przypadła w udziale mnie i mojemu pilotowi ( będę musiał postawić flaszkę Państwu Sochackim ! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał o organizacji, bo ta była do bani. :[/b]

 

Zorganizowałam kiedyś grilla na osiem osób. Niestety przyszli wszyskie. Te co sie cieszyli że jes ciepło, wkórwiali się, że wódka też jes za ciepła. Te co lubieli ciepło wódke narzekali że jes za chłodno i karkówka nazbyt krwista. Jak któremu pasowało że jes krwista to mu przeszkadzał pies. Tem co lubio psy, karkówka beła zbyt dopieczona a nie podobała im sie trrawa bo beła za nisko skoszona. Te co lubieli nisko skoszonom to byli abstynenci co twierdzili że jes za dużo wódki a jak kto lubiał wypić to znowu miał za twarde krzesło a zamias karkówki zażyczył se psa. Te abstynenci co lubieli psa tak sie wkurwili że wypili cało wódke i potem wydeptali trawe na co te co lubieli nisko skoszonom zaczeni sie kłucić z temi od ciepły wódki, że one sie mieszczo pod parasolem a tamtych spiekło. Wtedy te co lubieli wypić opierdolili tych narębanych jak drewno abstynentów że zeżarli tom krwistom a zostawili tom wypieczonom. wtenczas tych od zimny wódki pogryz pies a na tego co miał za twarde krzesło wydupczył się grill i wszyscy go zaczeni gasić ciepłom wódkom i wywalili parasol na tych narębanych abstynentów. Te uznali to za jawny atak i zaczeni napierniczać tom wypieczonom w tych spieczonych. Wtenczas ten gaszony ciepłom wódkom zajon sie żywem ogniem i te co nie lubieli wysmażonego kazali go zgasić a te drugie dorzucali brykietu. Z cały imprezy zadowolony był ino pies bo miał dużo wysmażonego. Jak kto nie był na PLEJADACH to żem mu przedstawiła zlot w pigułce.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie czytam, i w sumie ciesze się że nie pojechałem. Bo nie dość że nie mam katalizatora, to jeszcze mam naklejki nie-ASO na spoilerze, a słyszałem że Impreza z naklejką nie-ASO to według Dyrekcji nie Subaru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...urwanie nadkola powoduje że błoto jest właściwie wszędzie

Witaj w klubie :( w którym miejscu trasy urwałeś? My swoje zgubiliśmy przy szarży przez długą wodę (patrz zdjęcie wcześniej w tymn wątku). Mam nadzieję, że w Dawoju szybko takie nadkole znajdą :twisted:

 

Urwałem na dojazdówce pomiędzy pierwszą a drugą próbą sportową (faktem jest, że część zapinek na które jest mocowany uszkodziłem jeszcze przed Plejadami na jakimś pieńku w Kampinosie).

W Dawoju dadzą radęz nadkolem, pilotka-małżonka spenetrowała dziś problem - cena ok 140 PLN + montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie czytam, i w sumie ciesze się że nie pojechałem. Bo nie dość że nie mam katalizatora, to jeszcze mam naklejki nie-ASO na spoilerze, a słyszałem że Impreza z naklejką nie-ASO to według Dyrekcji nie Subaru

 

Dobrze słyszałeś. Nie wiem jakim cudem ale to nie Subaru :mrgreen: Ale powiem więcej, ja nie mam nakejki nie-ASO i też nie mam Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dość że nie mam katalizatora, to jeszcze mam naklejki nie-ASO na spoilerze, a słyszałem że Impreza z naklejką nie-ASO to według Dyrekcji nie Subaru

 

:shock:

 

Nie miałem czasu zagłębić się w ten wątek, ale rzeczywiście tak było, że naklejka 4T z góry przesuwała wóz&kierowcę do kategorii Outlaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy wiesz, ale zwyciężcy trasy terenowej nie stawili się na odbiór nagrody niespodzianki, która tym samym przypadła w udziale mnie i mojemu pilotowi ( będę musiał postawić flaszkę Państwu Sochackim ! )

I tego najbardziej ci zazdroszcze :twisted: Pogratuluj im ode mnie, bo ja nie moglem ich potem na imprezie spotkac, a bardzo sympatycznie sie wspolnie jechalo pare odcinkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, a to jego przemyslenia, czy moze ma to na pismie? Rozumiem uwagi krytyczne zwiazane z kategoriami, ale moze juz nie robmy magla :roll:

 

Powiem tak: Smiechu ma rzeczona naklejke. Jechal klase turbo i wygral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dość że nie mam katalizatora, to jeszcze mam naklejki nie-ASO na spoilerze, a słyszałem że Impreza z naklejką nie-ASO to według Dyrekcji nie Subaru

:shock:

Nie miałem czasu zagłębić się w ten wątek, ale rzeczywiście tak było, że naklejka 4T z góry przesuwała wóz&kierowcę do kategorii Outlaw?

tak, a za podkładki była banicja :roll: Mechanicy SPRT popijali drinki z palemką i na podstawie rzutu kostką decydowali o klasie. bzdura.

 

 

Wracając do Zlotu...

To była naprawde ŚWIETNY weekend. Wielkie dzięki dla SIPu za to że nadal wam się chce (większość krytycznych uwag moim zdanie powinna byc kierowana do automobilklubu), dla wszystkich spotkanych forumowiczów: ekipy z Rivandella - Bębny,Śmiechu,Czerwo (dzięki za dodatkowe atrakcje na trasie- śmiechu "jestem" :mrgreen:, m.wrc dla Leszyków (ludu mój ludu jest hitem wyjazdu :mrgreen: ) reszty ekipy Krakowskiej, Pumexa i Agi, MatkiForumowej, Poznaniaków oraz dla Szczura75 i Marka (wraz z resztą teamu :wink: ) za super zabawe pomiędzy próbami, doping i przeloty na dojazdówkach :mrgreen: Wiem że napewno kogoś pominełam więc.. dla reszty też dzięki za fajną zabawe.

Co do samego Zlotu..myśle że nie da się zorganizować imprezy na tyle osób bez wpadek, grunt żeby wyciągać wnioski (pominięcie miejsc 2 i 3 w outlaw faktycznie "średnio" trafiony i to że zwycięzca nie dostała nagrody niespodzianki :roll: ). Próby fajne,dodatkowe atrakcje IMO naprawde świetne :wink: więc....do zobaczenia na kolejnym zlocie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, a to jego przemyslenia, czy moze ma to na pismie? Rozumiem uwagi krytyczne zwiazane z kategoriami, ale moze juz nie robmy magla :roll:

 

Taką plotkę słyszałem, a wiesz że magiel i chaos to moje specjalności :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, a to jego przemyslenia, czy moze ma to na pismie? Rozumiem uwagi krytyczne zwiazane z kategoriami, ale moze juz nie robmy magla :roll:

 

Taką plotkę słyszałem, a wiesz że magiel i chaos to moje specjalności :twisted:

Mati - moze chodzi o maglownice? :roll:

:mrgreen:

 

Zrobilem edit i dopisalem - i powtorze - Smiechu mial rzeczona naklejke, jechal klase turbo i wygral. Malo tego - jechal US Specem. To wystarczy chyba za komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...