Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hogi Grzesiek_67 usztywnial, ale to sie w teren nie nadaje - juz go pytalem.

 

Ja nie wiem co wymienic i na co wymienic - amorki, czy sprezynki, czy i to, i to. Wiecej tutaj moich dylematow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=628698#628698

 

Auto ogolnie siedzi pare cm nizej, niz seria, a do tego lewa cala strona nizej, niz prawa. Amorki jeszcze tlumia, ale na dluzszych nierownosciach buja dosc mocno. A na kresce kogo pytac, kogo tutaj nie ma? Marek mi radzi serie, ale tez nie gwarantuje, ze bez wymiany sprezyn bedzie siedzialo auto idealnie poziomo (i do tego wyzej zachowujac oryginalny przeswit, a nie niewiele wiekszy od Imprezy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zgłoszeń udziału w V Zlocie Plejad została zamknięta.

 

WOW - w czwartek późnym popołudniem pojawił się formularz a dzisiaj już zamknięto listę - 5 dni razem z weekendem.

W przyszłym roku to pewnie kolejki społeczne będą żeby załapać się na Plejady :cool:

 

Ktoś orientuje się ile załóg będzie startowało na poszczególnych trasach?

 

Z roku na rok jest to coraz większe przedsięwzięcie - nic tylko pogratulować SIPowi takiej akcji :-) bo chyba żaden inny dealer w PL nie organizuje tego typu zlotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zgłoszeń udziału w V Zlocie Plejad została zamknięta.

 

WOW - w czwartek późnym popołudniem pojawił się formularz a dzisiaj już zamknięto listę - 5 dni razem z weekendem.

W przyszłym roku to pewnie kolejki społeczne będą żeby załapać się na Plejady :cool:

 

Ktoś orientuje się ile załóg będzie startowało na poszczególnych trasach?

 

Z roku na rok jest to coraz większe przedsięwzięcie - nic tylko pogratulować SIPowi takiej akcji :-) bo chyba żaden inny dealer w PL nie organizuje tego typu zlotów.

 

coś słyszałem o mercedes rally :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi Grzesiek_67 usztywnial, ale to sie w teren nie nadaje - juz go pytalem.

 

Ja nie wiem co wymienic i na co wymienic - amorki, czy sprezynki, czy i to, i to. Wiecej tutaj moich dylematow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=628698#628698

 

Auto ogolnie siedzi pare cm nizej, niz seria, a do tego lewa cala strona nizej, niz prawa. Amorki jeszcze tlumia, ale na dluzszych nierownosciach buja dosc mocno. A na kresce kogo pytac, kogo tutaj nie ma? Marek mi radzi serie, ale tez nie gwarantuje, ze bez wymiany sprezyn bedzie siedzialo auto idealnie poziomo (i do tego wyzej zachowujac oryginalny przeswit, a nie niewiele wiekszy od Imprezy).

Przejrzyj jeszcze ten temat: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będą potrzebne, w 2006 i 2007 nawet lina się nie przydała.

Chyba że zrobią "małą" przeprawę, ale biorąc pod uwagę zapraszanie głównie właścicieli nowych samochodów to bedzie spokojnie.

Warto mieć osłony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tu nic nie pisac bo nie dopilnowalem otwarcia listy... ale w sumie jak pomysle ze bede w okolicach w tym czasie to mnie krew zalewa... Mieszkalem w Walbrzychu od '82 do XI.2002 wiec okolice sa tym bardziej bliskie sercu... A na ten "dlugi weekend" od czwartku bede u mamy i Plejady przejda mi kolo nosa... mac :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś przypadkiem nie ma ochoty (a raczej konieczności, bo ochoty to na pewno nie), żeby zrezygnować z udziału?

bo trochę za późno się obudziłem, a lista podobno jest już zamknięta

gdyby była taka sytuacja (czego oczywiście nikomu ne życzę), bardzo proszę o info na priv

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś przypadkiem nie ma ochoty (a raczej konieczności, bo ochoty to na pewno nie), żeby zrezygnować z udziału?

Z udziału nie zrezygnuję, ale na 99% będę miał wolny pokój (apartament z łozem małżeńskim) w hotelu Lorien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...