Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pumex1, ty zawsze tak wszystko bierzesz dosłownie?

Na kobietach to się chyba słabiej znasz :razz:

hehe... nie.... ale wiem, ze kobiety potrafia miec rozne ciekawe pomysly :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też chce jechać, czekalem z wypełnieniem formula do teraz bo mialem sie zabrać zabrać ze znajomym z forum (imprezką) ale on skalpitulował i lipa... teraz to mam tylko nadzieje ze nikt mnie nie pogoni jak przyjadę - nie subaru - bo póki co to jeszcze nie posiadam jedynie słusznego pojazdu :neutral: ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w Szczawnie Zdrój będzie sporo Forumowiczów.

Oprócz Lorien i Rivendell tam są chyba jeszcze 2-3 miejscówki.

Może by tak oddzielny wątek "V Plejady - Forumowicze - ekipa Szczawno Zdrój" założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crai1, dzwon do biura. Wyglada na to, ze nieklientow SIP odkladaja na pozniej - w moim przypadku, jak sie dowiedzieli, ze to rocznik 1998, to zaakceptowali od razu. Szkoda, ze maila nie dostalem i noclegu zaklepac nie moglem... a wyglada, ze teraz to juz musztarda po obiedzie :evil:

 

p.s. ja wyslalem 3 kwietnia o 16:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agrest napisał/a:

Dostalem potwierdzenie

Guma gdzie sie zamelinowales pijoku

 

 

qrde nie wiem , a ty gdzie

my za kolega Agrestem :mrgreen: w Hotelu Borys

 

Bo tylko tam byly wolne miejsca w wiekszych pokojach.Miejscowki juz mocno przerzedzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak oddzielny wątek "V Plejady - Forumowicze - ekipa Szczawno Zdrój" założyć?

 

 

cholerka, jesteśmy dokładnie po przeciwnej stronie Wałbrzycha :evil:

 

 

przypomniało mi się ile szumu narobiło jedno Subaru czas jakis temu w Wałbrzychu, tak się zastanawiam czy to miasto jest gotowe na tabun 250 Subaraków :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka, jesteśmy dokładnie po przeciwnej stronie Wałbrzycha

 

przypomniało mi się ile szumu narobiło jedno Subaru czas jakis temu w Wałbrzychu, tak się zastanawiam czy to miasto jest gotowe na tabun 250 Subaraków

Przeca Karol pokazał, że wcale nie jest tak daleko z jednogo końca miasta na drugi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzownilem, Pan mnie wklepal i zarezerwowalem miejsce w hotelu Borys - takze do zobaczenia ...

 

PS - sa jeszcze miejsca w hotelach - telefonicznie sie nie dowiedziecie w hotelach bo sa wpisani na liste SIP - dopiero w formularzu rejestracyjnym jest pokazane gdzie jest miejsce wolne jeszcze. Sporo wolnych jest pokoii wieloosobowych 3,4,5 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w Szczawnie Zdrój będzie sporo Forumowiczów.

Oprócz Lorien i Rivendell tam są chyba jeszcze 2-3 miejscówki.

Może by tak oddzielny wątek "V Plejady - Forumowicze - ekipa Szczawno Zdrój" założyć?

JUNO zakładaj zobaczymy kogo sie można tam spodziewać i w związku z tym ile napitków zabrać ze sobą :wink:

Założyłem wątek "V Plejady - Forumowicze - ekipa Szczawno Zdrój": http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=628504#628504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...