Jump to content
Sign in to follow this  
guma

V ZLOT PLEJAD 2008

Recommended Posts

nie przypominam sobie, żeby był jakiś zakaz... w zeszłym roku była załoga z Moskwy z tego co pamiętam ;) tylko nie próbuj zajmować połowy wolnych miejsc :P

nie przypominam sobie, żeby był jakiś zakaz... w zeszłym roku była załoga z Moskwy z tego co pamiętam ;) tylko nie próbuj zajmować połowy wolnych miejsc :P

zakaz to zakaz, a zaproszenie to zaproszenie :grin:

jezeli byloby "oficjalne" zaproszenie za strony organizatorow, to moglbym napisac o Plejadach'08 w lokalnym Subaru-klubie, ale jakos nie sadze, ze bylo duzo chetnych udac sie na zlot na drugi koniec Polski... no ale nigdy nie wiadomo :smile:

np. ja, jezeli tylko sytuacja pozwoli (mam malego bobasa, wiec roznie tam bywa), postaram sie przybyc - nawet i bez oddzielnego zaproszenia :mrgreen:

btw, kolega z Lotwy tez pisal, ze kilka zalog chcialoby przy okazji wpasc do Polski na jakas "Imprezowa impreze" :razz:

strzelanie z łuku ?

Tak, do moderatorów. :mrgreen:

No bardzo śmieszne, bardzo....

:mrgreen:

Pozdrawiam

P.S. na szczęście chudy jestem, to łatwo mieć nie będziecie ;):mrgreen:

Wezmę wiatrówkę z domu. Z lunetą. Najwyżej dadzą mi 10 minutową karę + taryfę za oszukiwanie, ale co tam. Warto. :twisted:

btw, kolega z Lotwy tez pisal, ze kilka zalog chcialoby przy okazji wpasc do Polski na jakas "Imprezowa impreze" :razz:

Tylko, że to już nie jest "Imprezowa impreza", bardziej "Tribecowa impreza". :roll: :razz:

będzie ogień :!:

na ostatnie plejady przyjechaliśmy dwa dni wcześniej, teraz planujemy pobić rekord :roll:

Kochana DYREKCJO, (niektórzy nazwą mnie w tym momencie wazeliniarzem :razz: ), a co z przedszkolem, dla naszych pociech :?: , temat pozostał bez odpowiedzi, a nie powinien... :evil:

Tylko, że to już nie jest "Imprezowa impreza", bardziej "Tribecowa impreza". :roll: :razz:

kochanienki, ja zdaje sobie z tego sprawe... ale zgodzisz sie chyba, ze "Subarowa impreza" nie brzmi tak fajnie jak "Imprezowa impreza" :razz: :mrgreen::lol:

eddie_gt4, o, o , o, o :!:

jak mamy sie jednoczyć, to po całosci, niech zjeżdżają ze wszystkich krajooff nadbałtyckich i nie tylko :!:

szprecham po rooski, dogadam się, a nemiroff, bezcenny :mrgreen:

eddie_gt4, o, o , o, o :!:

jak mamy sie jednoczyć, to po całosci, niech zjeżdżają ze wszystkich krajooff nadbałtyckich i nie tylko :!:

szprecham po rooski, dogadam się, a nemiroff, bezcenny :mrgreen:

czyli rozumiem, ze bracia Ukraincy tez zostana zaproszeni? :razz:

tyle ze pewnie byloby ich sporo - nigdzie w Europie nie widzialem takiej koncentracji WRX/STi co w Kijowie... pewnie tylko w Moskwie jest wieksza :lol:

eddie_gt4, po nemiroff'ie nie takie rzeczy widziałem :mrgreen:

Czy bedzie wreszcie na Dolnym Slasku? ...

zainteresuj tematem schetynę i zdrojewskiego :cool:

eddie_gt4 cwaniaczku rozgryzlem cie! :cool: tak nawijasz o tych gosciach zza granicy, bo sam chcesz miec zaklepane miejsce na imprezowa impreze! :mrgreen: a tak na powaznie: slowianie laczcie sie! :wink:

"oficjalne" zaproszenie za strony organizatorow

nie ma zaproszeń, jest walka o miejsca :twisted:

Dolny Slask rzondzi :mrgreen: Wiem juz od jakiegos glebokiego listopada kiedy to z Jarkiem K sie spotkalismy a ten wystosowal formalny sms do Dyrekcji gdzie Plejady :mrgreen:

A na powaznie: Dyrekcjo, prosze nie zapomniec o ankietach o ktorych pisalem po "naszych" Plejadach jak rowniez zajac sie pociechami jak guma wspominal. temat wazny. ja jade turystyczna :twisted::twisted::twisted:

ja jade turystyczna

zaczyna sie kurcze powazna rywalizacja na turystycznej... :roll:

ja jade turystyczna

zaczyna sie kurcze powazna rywalizacja na turystycznej... :roll:

Co to jest turystyczna :?: powiedzcie coś więcej.

Mały 5150, turystyka... czyli czysta nawigacja i zwiedzanie, bez prob spawnosciowych na czas i presji, ze sie spoznisz na kolejny "OS" :wink:

hmmm... najbardziej pożadanym w okolicy kawałkiem metalu, była tabliczka z przystanku PKS w Walimiu.... na której napis brzmiał: "Walim na żądanie"

A gdzie? zostawy może Dyrekcji przyjemnosc ogloszenia tego gdzie bedzie tym razem baza Plejad :) Ja mam swoje 2 typy.... ale to moj pomysl - jesli faktycznie by to mialo sie sprawdzic, ze to wlasnie ta okolica :)

zrobcie os na kostce walimskiej a bedziecie moimi bogami :lol:

zrobcie os na kostce walimskiej a bedziecie moimi bogami :lol:

i polejcie go woda... a drzewa owincie oponami :wink:

nie... dzieki... awans z moderatora od razu na Boga to nieco za duzo jak na mnie :wink:

i polejcie go woda... a drzewa owincie oponami :wink:

...i zróbcie krawężniku z gąbki :wink:

Dzien dobry,

przedszkole jest przewidywane - w końcu "experyment" podlaski był dobrze przyjęty.

Propozycje bazy (szczerze - nie wiem na jakim etapie jest jej wybór) prosze przesyłać (najlepiej z linkami) na centrala@subaru.pl z tułem "V Zlot Plejad".

To samo dotyczy ew. propozycji dot. ciekawych miejsc, konkurencji itp.

Wprawdzie zasadniczy "kierunek" zaakceptowałem w ostatni piątek, lecz jest jeszcze sporo możliwości ...

Pozdrowienia

a ile miejsc (w przyblizeniu) jest planowanych dla uczestnikow na ten rok

pumex1 po co jakies drzewa i krawezniki z gumy, niech dyrekcja ustawi zaraz za ta eska maly warsztat oferujacy uslugi prostowania felg :mrgreen:

erixon, Dyrekcja na kazdych Plejadach podkresla, ze ma to byc bezpieczna zabawa :)

Dzien dobry,

przedszkole jest przewidywane - w końcu "experyment" podlaski był dobrze przyjęty.

Propozycje bazy (szczerze - nie wiem na jakim etapie jest jej wybór) prosze przesyłać (najlepiej z linkami) na centrala@subaru.pl z tułem "V Zlot Plejad".

To samo dotyczy ew. propozycji dot. ciekawych miejsc, konkurencji itp.

Wprawdzie zasadniczy "kierunek" zaakceptowałem w ostatni piątek, lecz jest jeszcze sporo możliwości ...

Pozdrowienia

Szanowna Dyrekcjo,

mam b. krotkie pytanie: czy SIP jest zainteresowany zorganizowaniem "miedzynarodowych" Plejad w tym roku :?:

w koncu V-ty zlot to juz taki pierwszy powazniejszy jubileusz... :razz:

pozdrawiam serdecznie

czy SIP jest zainteresowany zorganizowaniem "miedzynarodowych" Plejad w tym roku

Gdyby ceny na auta w Polsce były lepsze, niż w krajach ościennych, to kto wie...

DEREKTÓR :mrgreen: