Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie przypominam sobie, żeby był jakiś zakaz... w zeszłym roku była załoga z Moskwy z tego co pamiętam ;) tylko nie próbuj zajmować połowy wolnych miejsc :P

zakaz to zakaz, a zaproszenie to zaproszenie :grin:

 

jezeli byloby "oficjalne" zaproszenie za strony organizatorow, to moglbym napisac o Plejadach'08 w lokalnym Subaru-klubie, ale jakos nie sadze, ze bylo duzo chetnych udac sie na zlot na drugi koniec Polski... no ale nigdy nie wiadomo :smile:

np. ja, jezeli tylko sytuacja pozwoli (mam malego bobasa, wiec roznie tam bywa), postaram sie przybyc - nawet i bez oddzielnego zaproszenia :mrgreen:

 

btw, kolega z Lotwy tez pisal, ze kilka zalog chcialoby przy okazji wpasc do Polski na jakas "Imprezowa impreze" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelanie z łuku ?

 

Tak, do moderatorów. :mrgreen:

No bardzo śmieszne, bardzo....

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Pozdrawiam

P.S. na szczęście chudy jestem, to łatwo mieć nie będziecie ;):mrgreen:

 

Wezmę wiatrówkę z domu. Z lunetą. Najwyżej dadzą mi 10 minutową karę + taryfę za oszukiwanie, ale co tam. Warto. :twisted:

 

btw, kolega z Lotwy tez pisal, ze kilka zalog chcialoby przy okazji wpasc do Polski na jakas "Imprezowa impreze" :razz:

 

Tylko, że to już nie jest "Imprezowa impreza", bardziej "Tribecowa impreza". :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ogień :!:

na ostatnie plejady przyjechaliśmy dwa dni wcześniej, teraz planujemy pobić rekord :roll:

 

Kochana DYREKCJO, (niektórzy nazwą mnie w tym momencie wazeliniarzem :razz: ), a co z przedszkolem, dla naszych pociech :?: , temat pozostał bez odpowiedzi, a nie powinien... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, kolega z Lotwy tez pisal, ze kilka zalog chcialoby przy okazji wpasc do Polski na jakas "Imprezowa impreze" :razz:

 

Tylko, że to już nie jest "Imprezowa impreza", bardziej "Tribecowa impreza". :roll: :razz:

kochanienki, ja zdaje sobie z tego sprawe... ale zgodzisz sie chyba, ze "Subarowa impreza" nie brzmi tak fajnie jak "Imprezowa impreza" :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, o, o , o, o :!:

 

jak mamy sie jednoczyć, to po całosci, niech zjeżdżają ze wszystkich krajooff nadbałtyckich i nie tylko :!:

 

szprecham po rooski, dogadam się, a nemiroff, bezcenny :mrgreen:

czyli rozumiem, ze bracia Ukraincy tez zostana zaproszeni? :razz:

tyle ze pewnie byloby ich sporo - nigdzie w Europie nie widzialem takiej koncentracji WRX/STi co w Kijowie... pewnie tylko w Moskwie jest wieksza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny Slask rzondzi :mrgreen: Wiem juz od jakiegos glebokiego listopada kiedy to z Jarkiem K sie spotkalismy a ten wystosowal formalny sms do Dyrekcji gdzie Plejady :mrgreen:

 

A na powaznie: Dyrekcjo, prosze nie zapomniec o ankietach o ktorych pisalem po "naszych" Plejadach jak rowniez zajac sie pociechami jak guma wspominal. temat wazny. ja jade turystyczna :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... najbardziej pożadanym w okolicy kawałkiem metalu, była tabliczka z przystanku PKS w Walimiu.... na której napis brzmiał: "Walim na żądanie"

 

:mrgreen:

 

A gdzie? zostawy może Dyrekcji przyjemnosc ogloszenia tego gdzie bedzie tym razem baza Plejad :) Ja mam swoje 2 typy.... ale to moj pomysl - jesli faktycznie by to mialo sie sprawdzic, ze to wlasnie ta okolica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobcie os na kostce walimskiej a bedziecie moimi bogami :lol:

i polejcie go woda... a drzewa owincie oponami :wink:

 

nie... dzieki... awans z moderatora od razu na Boga to nieco za duzo jak na mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzien dobry,

 

przedszkole jest przewidywane - w końcu "experyment" podlaski był dobrze przyjęty.

 

Propozycje bazy (szczerze - nie wiem na jakim etapie jest jej wybór) prosze przesyłać (najlepiej z linkami) na centrala@subaru.pl z tułem "V Zlot Plejad".

To samo dotyczy ew. propozycji dot. ciekawych miejsc, konkurencji itp.

Wprawdzie zasadniczy "kierunek" zaakceptowałem w ostatni piątek, lecz jest jeszcze sporo możliwości ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

 

przedszkole jest przewidywane - w końcu "experyment" podlaski był dobrze przyjęty.

 

Propozycje bazy (szczerze - nie wiem na jakim etapie jest jej wybór) prosze przesyłać (najlepiej z linkami) na centrala@subaru.pl z tułem "V Zlot Plejad".

To samo dotyczy ew. propozycji dot. ciekawych miejsc, konkurencji itp.

Wprawdzie zasadniczy "kierunek" zaakceptowałem w ostatni piątek, lecz jest jeszcze sporo możliwości ...

 

Pozdrowienia

 

Szanowna Dyrekcjo,

 

mam b. krotkie pytanie: czy SIP jest zainteresowany zorganizowaniem "miedzynarodowych" Plejad w tym roku :?:

w koncu V-ty zlot to juz taki pierwszy powazniejszy jubileusz... :razz:

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...