Skocz do zawartości

ISR


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład kiedy system zadziałał. Klient dostał informację z centrali monitorującej, że słabnie sygnał urządzenia. Wyszedł na balkon i okazało się że auto stoi nieruszone, więc alarm odwołał. Niestety złodzieje wyłączyli oświetlenie wnętrza więc z góry nie było widać co się dzieję w środku. Auto nie zostało skradzione ale kilka elemntów wnętrza straciło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś oprócz slesza i emilaw przedłużał umowę monitoringu?

Teraz mam umowę z Securitas, wg informacji którą znalazłem na forum i w Plejadach koszt przedłużenia w tej firmie to 399zł.

Natomiast na stronie Flysec'a koszt monitoringu to 99 lub 144zł zależnie od wybranej opcji.

Czy sami wybieramy usługodawcę? Z powyższych postów rozumiem, że przedłużenie powinno być zainicjowane przez użytkownika pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odnawiałem wczoraj. Piękna akcja. Załatwiłem to przy okazji przeglądu. Po spisaniu nowej umowy i jej przefaksowaniu gdzieś tam, jakieś pół godziny później zadzwonił koleś z Keratronika celem ustalenia hasła. Wszystko super. W trakcie sympatycznej rozmowy człowiek mi mówi, że powinienem do nich dzwonić jakbym na ten przykład miał w planie podnosić samochód. No to ja stwierdziłem, że wg mojej wiedzy to auto właśnie stoi na podnośniku, a przynajmniej pół godziny temu stało bo jest na przeglądzie i widziałem własnoocznie. Nastąpiła wymowna chwila ciszy. Potem zmiana tematu. Przy odbiorze auta z przeglądu zauważyłem jeszcze jedną ciekawą sprawę. SIPowy formularz przeglądu zawiera pozycję - kontrola ISR. Wpisali mi - ND (nie dotyczy) Na moje pytanie jak to???. Padła odpowiedź, że oni nie mają możliwości sprawdzenia sytemu. No to ja się pytam - po co taka pozycja w formularzu przeglądu? Pytanie w sumie do AK, i Dyrekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Padła odpowiedź, że oni nie mają możliwości sprawdzenia sytemu

Mają. Sprawdzają też przecież poprawność funkcjonowania systemu przy wydawaniu nowych samochodów.

Natomiast na stronie Flysec'a koszt monitoringu to 99 lub 144zł zależnie od wybranej opcji.

To jest koszt miesięczny. Dla właścicieli Subaru, w ramach wynegocjowanej umowy ogólnej, koszt roczny to 399.-

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na stronie Flysec'a koszt monitoringu to 99 lub 144zł zależnie od wybranej opcji.

To jest koszt miesięczny. Dla właścicieli Subaru, w ramach wynegocjowanej umowy ogólnej, koszt roczny to 399.-

 

Czyli koszt rocznego monitorowania jest taki sam w Securitas i Flysec? Jest jakaś różnica w w zakresie/jakości usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie różnicy nie powinno być. Dotychczasowi klienci Securitas, chcący przedłużyć umowę, są kierowani do Flysec, która ponoć w porozumieniu przejmuje klientów z Securitas. Koszt pozostaje bez zmian. Formularz przedłużenia umowy adresowany jest do Flysec i widnieje na nim kwota 399 zł rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowi klienci Securitas, chcący przedłużyć umowę, są kierowani do Flysec, która ponoć w porozumieniu przejmuje klientów z Securitas.

Czyli Securitas wycofuje się z usługi monitorowania pojazdów w ramach ISR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy przedłużałeś umowę? Są dwie możliwości - albo jeszcze zdążyłeś załapać się na Securitas, albo ktoś mi naopowiadał koszmarnych bzdur.

 

na pewno przedłużyłem z securitas

i działa - standardowo, na razie przy zmianie kół :wink: i lepiej, żeby tak zostało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sie spytam.

Czy ktos sie orientuje czy musze dzwonic do Securitasu i mowic ze nie przedluzam umowy? Czy po prostu jak nie zaplace to nie beda monitorowac. Bo przykladowo gdybym zrezygnowal z ich uslug, ale po prostu nie przedluzajac umowy to nie chcialbym zeby to wyszlo jak z ubezpieczeniami ze jesli sam nie zerwe umowy to oni przedluzaja.

Gdybym za miesiac chcial podpisac umowe to tez wyniesie to 399zl jesli nie bedzie ciaglosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...