Skocz do zawartości

ISR


raju

Rekomendowane odpowiedzi

DNA - to mają chyba wszystkie auta fabrycznie?

 

tak, ale tylko te oferowane w Polsce.

ISR - owszem,możesz dołożyć. Ochrona to wydatek za samo urządzenie ok. 1500 zł brutto. Dolicz montaż (ok. 500 zł brutto) i abonament miesięczny za ochronę 80 zł netto.

 

Domyślam się, że bierzesz leasing w BRE :mrgreen:

 

Subaru się nie psuje, ale widziałem takiego z Estonii za 29.250 e co się popsół :mrgreen::mrgreen:

 

pozdrowienia

raju

 

zapomniałeś dodać że po pierwszym roku za ISR trzeba płacić miesięczny abonament również przy samochodach kupionych z SIP

wiec nie dla wszystkich to jest to fajna opcja.

Mi w każdym razie na tym zależy podobnie na DNA.

 

>N<

 

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 5:26 pm ]

nietoperzu, a dziura w dachu Ci nie przeszkadza?......kiedyś Ci się popsłóły plany przez to :wink:

 

hhehe widze że nic nie umknie uwadze kolegi :)

 

wstrzymałem się z zakupem wersji wczesniejszej bo byl troche za maly.

i tam to faktycznie był spory problem.

Nowy forys jest znacznie wyższy i tu szyba w dachu nie przeszkadza.

no i Dieselek rozwiał jak by moje wątpliwości jeśli chodzi o kompromis osiągi-spalanie

przy 2,5t to trudno mówić o kompromisie heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq skopiował krótki artykuł *( :mrgreen:) , w którym to w skrócie opisano zasady działania Inteligentnego Systemu Ratunkowego, oraz wypromowano firmy współpracujące w projekcie.

Ja w swojej krótkiej recenzji, przedstawiłem *(wyrażając swą aprobatę) działania SIPu mające wpłynąć na zmniejsze skutków kolizji oraz wypadków drogowych. Jeszcze raz BRAWO :!:

 

Pozdrowienia

Raju

 

*(...) - myśl

Witam

Tak z ciekawości chciałem się zapytać czy system ten jest kompatybilny z planowanym ogólnoeuropejskim systemem eCall ?

 

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 8:44 am ]

Witam

Czy bym mógł otrzymać odpowiedź na moje pytanie ?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ciekawa rzecz mi się przytrafiła - zmiana opon, auto opuszczane podnośnikiem i nagle (dosłownie za moment) telefon z securitas z pytaniem co się dzieje i czy maja wysyłać policję - poszedł sygnał (a parę dni temu zastanawiałem się czy system działa :razz: )

 

jedyny zgrzyt był taki, że nie pamiętałem hasła :shock: i długo musiałem się gimnastykować,żeby udowodnić, że to moje auto :shock:

 

ale super, że to działa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując

ciekawa rzecz mi się przytrafiła - zmiana opon, auto opuszczane podnośnikiem i nagle nic!! ( od tej pory zastanawiam się czy system działa ) :?:

 

U mnie tak samo, auto całe na podnośniku w górę i w dół i..... NIC. Nie wiem czy działa ten ISR. Czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, auto całe na podnośniku w górę i w dół i..... NIC

 

Jak całe auto na podnośniku to niby jak "system" ma rozpoznać, że samochód jest podnoszony ?

U slesza prawdopodobnie była podnoszona jedna strona lub tył/przód.

 

No ale system chyba powinien reagować na sytuację - wszystkie koła w powietrzu - tak mi się przynajmniej wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kosztów to po upływie roku można z tego zrezygnować ?

Mozna zrezygnowac przy zakupie nie trzeba czekac az upłynie rok...

100 miesięcznie to nie jest ani dużo ani mało ale kolejny obligatoryjny koszt

Nie slyszalem o takiej kwocie....

sam place za monitoring kolo 60 zl

No ale system chyba powinien reagować na sytuację - wszystkie koła w powietrzu - tak mi się przynajmniej wydawało.

Tak zareaguje pod warunkiem , ze auto bedzie sie przesuwac np. holowanie

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale system chyba powinien reagować na sytuację - wszystkie koła w powietrzu - tak mi się przynajmniej wydawało.

 

Tak zareaguje pod warunkiem , ze auto bedzie sie przesuwac np. holowanie

 

Holowanie z wszystkimi kołami w powietrzu ?

Moim zdaniem nie zareaguje, jeżeli auto będzie podnoszone np. na podnośniku serwisowym - czyli bez przechyłu lewo/prawo lub przód/tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując

ciekawa rzecz mi się przytrafiła - zmiana opon, auto opuszczane podnośnikiem i nagle nic!! ( od tej pory zastanawiam się czy system działa ) :?:

 

U mnie tak samo, auto całe na podnośniku w górę i w dół i..... NIC. Nie wiem czy działa ten ISR. Czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić???

 

najlepszy sposób na sprawdzenie to podniesienie na lewarku jednego koła, tak na mniej więcej 3/4 wysokości lewarka. jeśli będzie odzew tzn że działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Czy ktoś mógłby potwierdzić dokładnie jaka jest cena abonamentu po upływie roku??

 

wlasnie wczoraj przegladalem najnowszy numer plejad i podawali cene odnowienia abonamentu na isr na 399 brutto

 

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 10:58 am ]

aha to nie było wydanie z 1 kwietnia wiec wzialbym ta kwote na powaznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...