Jump to content

Dyrektor Manufaktury mówi "nie" akcji Rajdowcy Dzi

sizar
 Share

Recommended Posts

"Szkoda, że akcja, która zasiliła konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sumą ponad 250 000 zł, umożliwiła przejazdy na prawym fotelu około 1000 łodzian i pozwalała ściągnąć do naszego miasta sławy polskiego sportu samochodowego, pozostanie tylko w naszych wspomnieniach."

Więcej w blogu Michała Kwiatkowskiego, który zna temat trochę lepiej.

Ciekawe jak swoją decyzję tłumaczył dyrektor...

http://www.kmh24.pl/kmh24_blogWiecej_1700/Nie_dla_dzieciakow.html

• Dyrekcja SIP

Niedobra sprawa !

Myślę, że jest to temat na Forum Główne. W Off-Topicu mówi się raczej o rzeczach powiedzmy, mało poważnych. Sugeruję napisanie PW do moderatora (o ile wiem "dyżur" ma Przemo) z odpowiednią prośbą.

Pozdrowienia

Witam,

pomoc, popularyzacja sportu w najlepszym wykonaniu, zabawa, radość, spełnienie marzeń....może jednak był jakiś powód dla którego Dyrekcja Manufaktury odmówiła, bo w przeciwnym razie trudno to zrozumieć :neutral:

pumex1,

duże zdjęcie w wielkim blasku fleszy :mrgreen:

You are welcome my Master :mrgreen:

Serio :

...może jednak był jakiś powód dla którego Dyrekcja Manufaktury odmówiła

Jakiż może być racjonalny, zdroworozsądkowy powód odmowy przyłożenia jednej cholernej pieczątki coby pomóc dzieciakom ????? :cry:

Pojąć nie mogę.

G.

Nigdy nie wiadomo. Ja bym nie ocenial sytuacji zbyt pochopnie.Jak rowniez widzielismy na forum niejednokrotnie, wypowiedz jednej osoby na temat drugiej osoby, niekoniecznie musi odzwierciedlac faktyczny stan rzeczy. Poczekam na wiecej informacji, zanim wydam wyrok ;)

Oczywiscie, niezaleznie od przyczyny, wielka szkoda, ze nie odbedzie sie WOSP - wszyscy wiemy, ile ta akcja znaczy (bo nawet nie chodzi i same pieniadze, chodzi o czyn, o ideę).

PS Kurcze, jakież to refleksje wywoluje zubrowka :roll:

Than_Junior,

mój młody Przyjacielu, to nie jest kwestia oceny kogolwiek. Jakby nie te kategorie i nie te imperatywy. Pytanie jest impoterabilne i takim wciąż pozostaje :

Jakiż może być racjonalny, zdroworozsądkowy powód odmowy przyłożenia jednej cholernej pieczątki coby pomóc dzieciakom ?????

Bez zbędnej retoryki; wciąż pojąć nie mogę. :cry:

Grzegorz

Than_Junior,

mój młody Przyjacielu

moje ego czuje sie polechtane :mrgreen:

Jakby nie te kategorie i nie te imperatywy. Pytanie jest impoterabilne i takim wciąż pozostaje :

wciaz obstaje przy swoim. Rozumiem rozgoryczenie i negatywne mysli pojawiajace sie w zwiazku z ta wiadomoscia. Ale dalej uwazam, ze zbyt malo wiemy, aby oceniac sytuacje. A przynajmniej - JA za malo wiem, zeby oceniac.

Than_Junior,

jeszcze raz - ocenianie innych ludzi jest mi tak dalekie, jak kupno ZAPOROŻCA - nie mnie, nie teraz i ...nigdy.

Than, nie raz i nie dwa, jak to się mówi "piastowałem" stanowiska kierownicze,,, i zawsze przedkładełm tzw. ludzką przyzwoitość nad wymogi formalne. Do tej pory dzwonią do mnie ludzie, którzy pracowali w moim Dep. albo innej komórce organizacyjnej firmy. Nigdy nie są to rozmowy smutno-zasrane...so, I'm the lucky man :mrgreen:

Może tak warto...

PS. Wracając do treści wątku, trza stanąć na głowie i dać możliwość organizacji imprezy ( IMPREZY ???? ;-))) a nie truć o jakimś parkingu. Basta !

Grzegorz

a nie truć o jakimś parkingu.

to jest post bazujacy na wypowiedzi organizatorow WOSP opowiadajacych o stanowisku Dyrektora Manufaktury. Tresc ma z zalozenia subiektywny charakter.

JAk to nie wiadomo o co chodzi? - to zawsze chodzi o pieniądze

ech, te daleko idace wnioski :roll: Maciek, znasz cala sytuacje? Na prawde wiesz o co w tym chodzi? Jak tak to podziel sie wiedza i oswiec nas. Widzicie, chodzi mi tylko o to, ze najczesciej nie wiemy, jak to wyglada po drugiej stronie sporu, a wnioski sa wysnuwane tak szybko i w pewnym sensie nieodpowiedzialnie. Latwo jest osadzac kogos, trudniej jest osadzac go sprawiedliwie.

A zreszta, robta co chceta - ja sie po prostu powstrzymuje od glosu, dopoki znane mi nie beda wszystkie fakty.

Than_Junior,

to jest post bazujacy na wypowiedzi organizatorow WOSP opowiadajacych o stanowisku Dyrektora Manufaktury. Tresc ma z zalozenia subiektywny charakter.

Widzisz ? Od razu tak zakładasz ! A może jednak ma charkter obiektywny. :wink: Sam pisałeś o niekompletnym zbiorze informacji.

maciekSubru,

JAk to nie wiadomo o co chodzi? - to zawsze chodzi o pieniądze

Naprawdę ??? Tylko chodzi o kasę...To może zrzutka, jak można pomóc. Naprawdę chodzi tylko o kawał blachy i klika kartek papieru ??? Wciąż nie mogę pojąć :roll:

Grzegorz.

Wczoraj w nocy w manufakturze rozstawiali scene wosp - więc zbiórka pieniędzy będzie. A że nie chcą tam aut...cóż automobil klub łódźki chciał zrobic konkurs zręczności kierowców niedawno i tez się nie zgodzili.

Poprostu przy okazji wosp ma byc ruch na maxa który wygeneruje im dodatkową kase w sklepach, restauracjiach itp. A dodatkowe auta które by miały wozic ludzi to tylko większe koszty (zabezp. terenu), mniej miejsca do parkowania itp. I bez tego będzie wszystko zapełnione.

Od 2 miesięcy ruch w manufakturze jest taki duży w weekendy, że poprostu mają wszystkich gdzies. Ludzie parkują na trawnikach w około.