Jump to content

Czy kury muszo istnieć?

Waldemar Biela

czy kobieta ma istniec?  

63 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kury nie muszo istnieć, bo i po co. Małe chińskie rączki doskonale radzo sobie w przyrządzaniu kur rozmaitości przy użyciu innych zwierząt niekoniecznie posiadających skrzydła ... mać.

a te kury co som na tem padole to je i tak trafi [edit] H5N1

kura mać

Śmiech'u

Z kury to najbardziej rosół, rozbierać się jak do rosołu... leniwe kury sie nie rozbierają do rosołu, lubię je na szczęście rozbierać... są takie ciepłe w środku...

Intak, ja rozumiem, ze kury na drzewo nie uciekaja, ale to juz chyba lekka przesada :mrgreen:

Z kury to najbardziej rosół, rozbierać się jak do rosołu... leniwe kury sie nie rozbierają do rosołu, lubię je na szczęście rozbierać... są takie ciepłe w środku...

Intak, ja rozumiem, ze kury na drzewo nie uciekaja, ale to juz chyba lekka przesada :mrgreen:

A no pisałem to w nocy z tego co widzę i chyba przez sen bo nie pamiętam :P

radix99,

każdy ma taki edit, jak mu urósł

Z taką pewną nieśmiałością chciałbym Koledze przypomnieć, iż w antycznej Grecji duzi EDIT uchodził za oznakę debilizmu :mrgreen:

Kultura helleńska wiadomo - kolebka cywilizacji :razz:

Pozdrowiska

G. z małym editem

z dużą dozą niespotykanej wręcz śmiałości kolega chciałby niniejszym zaznaczyć, że w czasach antycznej grecji był jeszcze małą dziewczynką, więc nie pamięta dokładnie :mrgreen:

ale wielcem rad z przypomnienia, idę uciąć... :cool: