Jump to content

Czy świat nadal ma istnieć?


Waldemar Biela

Recommended Posts

Właśnie mię zbrzydło życie bo mię się skończyła flaszka. Te forumowicze co mię znajo osobiście, wiedzo że, jak mamusia używa rzeczownika "flaszka" w liczbie pojedynczy, jest to tyko wyrafinowana retoryka, a jak pisze że "mię sie skończyła" znaczy sie że, jesdem w połowie zero siedem, czyli za nie wiency jak pietnaście minut skończo mi sie środki do życia. Założyłam se ten temat bo uźżałam pewnom nisze na łachmanach foruma .... znaczy sie ....jes zajebiste zapoczebowanie na ankiety. Tak bżmi wersja oficjalna. Naprawde mamusia zakłada temata tyko z jednego powodu. Uważny czytelnik już sie skapował. Nieuwanemu muszem zasygnalizować. Skoro napisałam że skończyła mię sie flaszka ( dodam że nie beła sierotom ) znaczy sie ,,,,, no ..... sie znaczy że co? Że mamusia zakłada nowe temata jak sie napierdoli jak ślonski autobus. W tem przypadku drugiem czynnikiem jes fakt że, ze sylwestra mię została pewna iloś materiałow deintegrujących ( czy petardy hujowe ...sorki ...hukowe ) natomias wykończyli mię sie materiały integrujące co do ćwiartki. W ty ankiecie założyłam pewne obostrzenia. Bedzie tak:

- w ankiecie nie mogo brać udziału żonate facety ze starzem powyży półtora miesionca. ( one już wiedzo że majo przejebane i mogli by mię negatywnia zafałszować wyniki.

- w nakiecie nie mogo brać udziału kobiety bendonce w trakcie monstrancji ......abo jakaś podobna nazwa ale chodzi o tako sytuacja jak u faceta jak mu urwie jaja, oraz te przed i po menopauzie. Reszta niek se używa żeby nik mię nie zarzucił szowinizmu.

- w ankiecie nie mogo brać udziełu dzieci do lat 64 bo to jes niepoważne guwniarstwo.

- w ankiecie nie mogo brać udziału osoby co majo przyznane wysokie kredyty bo to so samobujcy.

- w aniekie nie mogo brać udziału źwierzenta i bliźniaki nawet jeżeli to sie kumuluje.

Czekam z niecierpliwościo na miarodajne wyniki.

 

mamusia

Link to comment
Share on other sites

- w ankiecie nie mogo brać udziału żonate facety ze starzem powyży półtora miesionca. ( one już wiedzo że majo przejebane i mogi by mię negatywnia zafałszować wyniki.

No z tym to się nie zgadzam bo przejybany to maja faceci co żony nie mają, wszystko jeszczy przed nimi, póżniej albo wcześniej??? dowiadują się co to jest małżyństwo - powolny, acz nieustanny proces dowiadywania się, jakiego męża jego żona chciała mieć...

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dlaczego ta ankieta nie jest w Technicznym :shock:

 

Ponieważ moje tematy so technicznie nie możliwe do przeniesienia gdziekolwiek z telewizjo TRWAM włoncznie. Jes mię niezwykle przykro. Takie so realia. Jak by jeszcze jakieś pytania to poprosze skorzystać z cykliniarki ........ z encyklopedii i nie zawraca mię dupy.

 

mamusia

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że zostałem wyłączony z głosowania (niniejszym protestuję), bo wyniki są już zafałszowane, a te dotychczasowe 67 osób uczestniczących, to niby kto zweryfikuje pod względem, hę :cool: ???????

Link to comment
Share on other sites

sorki wszystkim, ale czy musi tu latać tyle wulgaryzmów ?

 

zgadzam się, istnieją granice dobrego smaku...

 

panowie, jeśli Wam nie pasuje język mamuśki to po prostu nie czytajcie, wracajcie np. do tematu "czy to forum ma istnieć".

Ja osobiście wolę czytać to :!:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...