Skocz do zawartości

Problem z napędami


plichta

Jaki wolelibyście silnik w nowym Outbacku z USA  

11 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie odnośnie pewnego problemu z napędami otóz po zapaleniu auta napęd działa bez problemu ale po jakims czasie odłącza sie tył i zaczyna mrygac żółty napis/kontrolka AWD.

 

Co to moze byc i czy jest szansa to naprawic we własnym garazu?

 

Zauwazyłem tez ze jak sie przycisnie to autko rzuca na lewo i prawo przez chwile (jakby na kapciach był) i wtedy zaczyna ciągnac tylko przód

 

Samochod to Subaru Legacy OUTBACK 2005r, 2.5L automat

 

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie pewnego problemu z napędami

....czy jest szansa to naprawic we własnym garazu?

Z góry dzieki za pomoc

 

Rozumiem ze jestes po przeszkoleniu w Prodrive i znasz sie na napedzie AWD jak malo kto :mrgreen: Skoro tak to mozesz smialo naprawic auto w garazu. Jesli nie to chyba pozostaje Ci tylko ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym był po przeszkoleniu prodrive`u to bym sie nie pytał co to tylko naprawił - najpierw chciałbym sie dowiedziec co to moze byc :roll:

 

potem zależnie od skali problemu bede sie zastanawiac kto i gdzie moze mi to zrobic - a moze sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciśnieniem w oponach wszystko ok :/ coś mi sie wydaje ze to kwestia elektroniki bo np: jest tez taka przypadłosc ze jak auto jest odpalone to światła sie świecą bez wzgledu na to czy sie je włączy czy nie... :roll:

 

zaciagnij reczny ,albo daj P to zgasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...