Skocz do zawartości

Przeprogramowanie WRX 2004


Gość Daniel J

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Wiem ze temat byl walkowany na forum juz wielokrotnie, i przyznam ze zajelo mi troche czasu przeczytanie poprzednich postow dotyczacych tego zagadnienia. Niestety nie znalazlem dokladnie tego czego szukalem wiec wale prosto z mostu tutaj :)

 

Mam WRX GDB 2004, kompletna seria, ale wlasnie kupilem caly wydech - kolektor, uppipe, downpipe z decatem, rura srodkowa i tlumik koncowy, wszystko ze stali nierdzewnej 3 cale.

Dodatkowo dolot HKS Racing Power Flow ( ten najwiekszy )

 

Wszystko bede mial zamontowane w najblizszych dniach, i chcialbym to jakos elektronicznie ogarnac, zeby wszystko mialo jakis wiekszy sens.

 

Nie wiem zabardzo gdzie sie z tym udac, szczegolnie zalezalo by mi w Warszawie lub okolicach.

 

Wiem ze wszyscy polecaja nie-ASO, mam kliku znajomych ktorzy sa bardzo zadowoleni z efektow pracy tej firmy, poza tym slyszalem sporo dobrych opinii o tej firmie takze tu.

Problem polega na tym ze nie bardzo mam czas aby udac sie tam, i moze ktos z Was moze mi zarekomendowac jakas firme ktora zajmie sie przeprogramowaniem elektroniki gdzies w Warszawie.

Myslalem o Kreatorze Mocy, oni pisza ze maja doswiadczenie z Subaru, jakie jest wasze zdanie ?

 

Z gory wielkie dzieki za pomoc

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak to wyglada tak na dobra sprawe... chyba SIP sie nie zajmuje grzebanie w ECU co? wiec na chlopski rozum nie jest to zadna konkurencja dla nich...

Akurat SIP, a dokladnie ich ASO zajmuja sie przeprogramowywaniem ECU. Kazdy powazniejszy autoryzowany servis powinien miec odpowiedni sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak to wyglada tak na dobra sprawe... chyba SIP sie nie zajmuje grzebanie w ECU co? wiec na chlopski rozum nie jest to zadna konkurencja dla nich...

Akurat SIP, a dokladnie ich ASO zajmuja sie przeprogramowywaniem ECU. Kazdy powazniejszy autoryzowany servis powinien miec odpowiedni sprzet.

 

Tia... max ich możliwości to cofanie licznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...