Skocz do zawartości

Hak do Outbacka H6 MY05 US


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z użytkowników Subaru Outback H6 MY05 US montował już hak holowniczy? Jesli tak to prosze o namiar i ceny!

Znany w Krakowie punkt montażu haków (ul.Zakopiańska) twierdzi, że nie ma w ofercie haków do "nowego"Outbacka. Czy do wersji US psuje hak z europejskiego Outbacka? Ewentualnie czy hak ze "zwykłego" Legacy pasuje do OBK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z użytkowników Subaru Outback H6 MY05 US montował już hak holowniczy? Jesli tak to prosze o namiar i ceny!

Znany w Krakowie punkt montażu haków (ul.Zakopiańska) twierdzi, że nie ma w ofercie haków do "nowego"Outbacka. Czy do wersji US psuje hak z europejskiego Outbacka? Ewentualnie czy hak ze "zwykłego" Legacy pasuje do OBK?

W OBK tylne amorki są samopoziomujące, w Legacy - nie. Podobno to robi różnicę przy haku (mocowania?). Nie sądzę aby były jakieś różnice z wersją US ale pewien nie jestem.

Jak będę przy samochodzie, to spróbuję sprawdzić model (popołudniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie pali. Napewno nie zdążę do piątku.

Jak będziesz oglądał swój....hak, to proszę zwróć uwagę (niewiele widać), czy jest taki jak ten z linka, który jest dedykowany do mojego US. Według katalogu w wersjach US są identyczne haki do modelów od 2005 do 2008 part nr L101SAG000. Teoretycznie w niektórych sklepach ten sam nr kat. podawany jest również do zwykłych LEGACY Wagon, ale są sklepy, które mają ten hak do wersji OBK, a szukając haka do Legacy Wagon nie mają w ofercie żadnego. :roll:

http://www.subarupartspeople.com/Search ... iler+Hitch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie pali. Napewno nie zdążę do piątku.

Jak będziesz oglądał swój....hak, to proszę zwróć uwagę (niewiele widać), czy jest taki jak ten z linka, który jest dedykowany do mojego US. Według katalogu w wersjach US są identyczne haki do modelów od 2005 do 2008 part nr L101SAG000. Teoretycznie w niektórych sklepach ten sam nr kat. podawany jest również do zwykłych LEGACY Wagon, ale są sklepy, które mają ten hak do wersji OBK, a szukając haka do Legacy Wagon nie mają w ofercie żadnego. :roll:

http://www.subarupartspeople.com/Search ... iler+Hitch

Mój hak jest przełożony z MY'05 EU do MY'07 EU.

Problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szukam odpowiedzi na dwa pytania;

- czy hak z Legacy Wagon pasuje do OBK, bo w katalogu Westfalia spece znaleźli zwykłe Legacy...OBK nie było a wiem, że często katalogi nie są doskonałe (niepełne)

- czy hak z wesji z jakiejkolwiek wesji (Wagon, OBK) pasuje do OBK US (po to potrzebne mi sa Twoje fotki, które pokażę w punkcie montażu będąc na miejscu z moim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie pali. Napewno nie zdążę do piątku.

Jak będziesz oglądał swój....hak, to proszę zwróć uwagę (niewiele widać), czy jest taki jak ten z linka, który jest dedykowany do mojego US. Według katalogu w wersjach US są identyczne haki do modelów od 2005 do 2008 part nr L101SAG000. Teoretycznie w niektórych sklepach ten sam nr kat. podawany jest również do zwykłych LEGACY Wagon, ale są sklepy, które mają ten hak do wersji OBK, a szukając haka do Legacy Wagon nie mają w ofercie żadnego. :roll:

http://www.subarupartspeople.com/Search ... iler+Hitch

 

chcesz to moge Ci zrobic fotki, bo mam zainstalowany hak w MY2004, nawet mam gdzies fotke ze zdjetym zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję jednak.

Umieść w topic'u "Moje Subaru" :mrgreen:

chcesz to moge Ci zrobic fotki, bo mam zainstalowany hak w MY2004, nawet mam gdzies fotke ze zdjetym zderzakiem

Super w połączeniu z fotkami Gal'a , może uda się coś wykombinować.

P.S. Nie mam nikt hala w zwykłym Legacy Wagon?

Szukalem w sklepie Subaru (akcesoria), ale nie mogę się z tego wyznać. Nie wiem, czy coś źle robię, bo oferta sklepu otwiera mi sie tylko jako PDF, bez możliwości sprawdzenia ceny :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka tabliczki znamionowej:

Obrazek

Mocowań nie widać, bo są schowane pod osłonami. Może na podnośniku by coś było widać, ale nie mam podnośnika. :wink:

 

Ja wczoraj tez sprawdzalem i wysylalem fotki, u mnie jest identyko, nic nie widac, nawet jak sie zrobi zdjecie idealnie od spodu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka tabliczki znamionowej:

Dzięki. Zadzwonił do dystrybutora AL-KO i Pan powiedział, ze mają haki tylko do wersji EU i jego zdaniem ten hak nie podejdzie do wersji US

Pozostaje mi chyba;

- zakup oryginalnego haka w US np. http://www.subarupartsoutlet.com/produc ... ts_id=3828

- zrobienie haka "pod wymiar"

Ja wczoraj tez sprawdzalem i wysylalem fotki

Jeszcze raz dziekuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Mitsubishi z USA z zamontowanym hakiem. Okazało się, że kula jest nieco większa, niż europejska i nie dało się podpiąć przyczepy, bo zaczep nie wchodził. Czy ktoś miał podobny problem? Może oni mają inną normę na średnicę kuli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Mitsubishi z USA z zamontowanym hakiem. Okazało się, że kula jest nieco większa, niż europejska i nie dało się podpiąć przyczepy, bo zaczep nie wchodził. Czy ktoś miał podobny problem? Może oni mają inną normę na średnicę kuli :roll:

Mają.

I zwykle to jest cała róźnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Fotka tabliczki znamionowej:

Dzięki. Zadzwonił do dystrybutora AL-KO i Pan powiedział, ze mają haki tylko do wersji EU i jego zdaniem ten hak nie podejdzie do wersji US

Pozostaje mi chyba;

- zakup oryginalnego haka w US np. http://www.subarupartsoutlet.com/produc ... ts_id=3828

- zrobienie haka "pod wymiar"

Ja wczoraj tez sprawdzalem i wysylalem fotki

Jeszcze raz dziekuję. :wink:

Jezeli jeszcze sie nie zdecydowales, to moze ten watek cos podpowie, bo i wersje masz Us i dkladne fotki :mrgreen: :

http://www.subaruoutback.org/forums/sho ... eadid=5679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.do identycznego H 6 z 2005 r.US Założyłem hak z legacego z 2005 roku z wersji eurepejskiej/kompletny z wiązką elektryczną/.Nalezy odkręcic wzmocnienie /belkę aluminiowa ,pod tylnym zderzakiem gdyz w to miejsce wchodzi konstrukcja zderzaka.Mam teraz problem z podłączeniem elektrycznym gdyż ze wględu na linie CAN potrzebny jest jakiś moduł do wpięcia w orginalną wiązkę.Może ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...